Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Наймолодший дощик, Стелла Аристакесова 📚 - Українською

Читати книгу - "Наймолодший дощик, Стелла Аристакесова"

66
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Наймолодший дощик" автора Стелла Аристакесова. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Наймолодший дощик, Стелла Аристакесова» була написана автором - Стелла Аристакесова, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Наймолодший дощик, Стелла Аристакесова" в соціальних мережах: 

🌧️📚 Книга "Наймолодший дощик" 🌈📖

Привіт, дорогі читачі! Я - Стелла Аристакесова, авторка книги "Наймолодший дощик". З нетерпінням хочу розповісти вам про цю незвичайну та магічну історію.

У цій книзі ви знайдете неймовірні пригоди і незабутні емоції. Головний герой, маленький хлопчик Андрійко, випадково потрапляє у світ, де дощ понад усе цінується і дарує особливі дива. Разом із Андрійком вирушайте у захопливу подорож, де ви почуєте спів дощу, відкриєте секрети природи та зустрінете чарівних персонажів.

Ця книга нагадує нам, що навколо нас існує багато дивовижних речей, які ми можемо побачити лише тоді, коли відкриваємо серце й дозволяємо собі повірити у казку. Вона вчить нас цінувати маленькі радощі та прислухатися до природи, яка завжди намовляє нас до добра.

Запрошую вас на сайт readukrainianbooks.com, де ви зможете зануритися у непередбачуваний світ "Наймолодшого дощику". Разом із Андрійком ви зрозумієте, що кожна крапля дощу має свою історію та приховує в собі особливу магію. Дозвольте цій книзі відкрити ваші очі та серце на неймовірне, що трапляється поряд з нами.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У дядечка Грому та тітоньки Блискавки було кілька синів – Дощів. Усі брати, крім одного – наймолодшого, розносили над світом різні дощі, і кожен відповідав за свою справу.

– Візьміть мене з собою! – попросив Наймолодший Дощик братів.

– Підрости спочатку! – сміявся Весняний Дощ.

– Не заважай! – похмуро відповів Осінній Дощ.

– Ще встигнеш! – заспокоював його Літній Дощ.

Якось Літній Дощ пожалів малюка:

– Ось тобі лійка. Вона з мого дитинства! Коли я був маленький, мені теж говорили: "Зачекай..."

Наймолодший Дощик зрадів, що нарешті він зможе зайнятися ділом. Він наповнив лійку дощовою водою і вирушив у дорогу на легенькій хмарці.

Всю дорогу він наспівував:

– Я можу теж зробити диво: нехай усе росте красиво!..

Спочатку Наймолодший Дощик вирішив полити річку.

– Який дурний! – розсердилися жабки. – Воду водою поливає... Краще б ти ромашку пригостив дощинками!..

Наймолодший Дощик засмутився. Він розшукав на лузі маленьку ромашку і не пошкодував для неї крапель. Ромашка потяглася до самого неба.

Раптом на серединку ромашки з-під білої пелюстки виповз сердитий Мураха.

– Дурнику, що ти наробив! – пробурчав він. – Тепер мені три дні й три ночі додому повертатися... Іди геть! Бо вкушу!

Наймолодший Дощик знову засмутився і вирішив полити стовпи, між якими на мотузці сушилася білизна. Стовпи ожили та перетворилися на такі високі дерева, що господарка не могла дотягтися до білизни.

"Знову я щось не те зробив!" – подумав малюк та раптом побачив Дівчинку із лійкою в руках, а поруч із нею веселе цуценя.

Дівчинка поливала землю, на якій нічого не росло.

"Замість щоб порожню землю поливати, – вирішив він, – краще полити цього... із хвостиком!" – та обприскав песика своєю чарівною водою.

– Що ти робиш! – закричала Дівчинка. – Хіба не знаєш, що можна поливати, а що ні? Ти хто такий?

– Я... я... Наймолодший Дощик, – боязко відповів малюк. – Тільки я ще не вмію правильно поливати...

– Давай краще грядки пополиваємо! – сказала Дівчинка, і вони стали разом поливати город.

Тут і трапилося справжнє, розумне диво: прямо на очах вирвалися з-під землі, зеленіли й перетворювалися на величезні плоди, паростки огірків та гарбузів. А на яблуні з'явилися важкі яблука.

Сонце хилилося до заходу, і Наймолодшому Дощику пора було повертатися додому.

– А ти ще прийдеш? – крикнула навздогін малюкові Дівчинка.

– Прийду! – весело пообіцяв він.

Малюк радів тому, що навчився робити добрі, справжні дива, за які його не сварили, а, навпаки, хвалили.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наймолодший дощик, Стелла Аристакесова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наймолодший дощик, Стелла Аристакесова"