Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Ромашка і павучок, Іріс Ревю 📚 - Українською

Читати книгу - "Ромашка і павучок, Іріс Ревю"

241
0
21.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ромашка і павучок" автора Іріс Ревю. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Ромашка і павучок, Іріс Ревю» була написана автором - Іріс Ревю, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Ромашка і павучок, Іріс Ревю" в соціальних мережах: 

🌼🕷️ Книга "Ромашка і павучок" 🌟📖

Привіт! Я - Іріс Ревю, авторка книги "Ромашка і павучок". Хочу поділитися з вами цією чарівною історією, яка зігріє ваше серце та навчить важливим життєвим урокам.

У цій захоплюючій книзі ви зустрінете Ромашку, маленьку дівчинку з великим серцем, яка живе у маленькому селі. Її найкращим другом стає павучок на ім'я Пухнастик. Разом вони відкривають світ пригод, дружби та взаєморозуміння.

"Ромашка і павучок" - це книга, яка навчить вас бути відкритими до незвичайних дружб та цінувати кожного навколо. У цій історії ви побачите, як маленькі дії можуть мати велике значення, а найпрекрасніші речі часто приховані в найнезвичайніших місцях.

Запрошую вас на readukrainianbooks.com, де ви зможете перегорнути сторінки "Ромашки і павучка" та зануритися у незабутній світ дружби та пригод. Ця книга зачарує вас своїми ніжними емоціями та надихне бачити красу навколо у найпростіших речах.

🌟📖 Я, Іріс Ревю, відкриваю двері у світ добра, дружби та розуміння через сторінки "Ромашки і павучка". Ця книга розповідає про важливість прийняття інших такими, які вони є, та про силу дружби, яка здатна змінити життя.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жили-були чудові квіточки – фіалки, флокси, конвалії. Виділялася серед них скромна, мила Ромашка. Вона дуже любила літо! Тому, що росла і міцніла саме в літню, сонячну пору.

Новий день Ромашки розпочинався так. Вона прокидалася на світанку разом із сонечком. Сонечко солодко потягувалося, ручками – промінчиками відсувало убік фіранку з хмар, і починало яскраво світити.

Ромашка теж ранковий час не марнувала. Вона нахилялася вправо і вліво, ніби робила ранкову зарядку, потім вмивалася золотою росою і взагалі готувалася до того, щоб щасливо провести новий день.

Ромашка була білою, з золотисто – жовтою серцевиною, а Сонечко було просто яскраво – жовтим. Напевно, на носі у Сонечка було ластовиння, тільки його не було видно, бо воно було дуже далеко.

Прекрасну, біло-жовту Ромашку одного ранку помітив Павучок.

— Ой, яка чарівна Ромашка! – подумав він. – Пелюстки – по бокам, а в центрі – маленьке, жовте сонечко.

І вирішив Павук сплести навколо Ромашки гарну павутинку. Найкрасивішу з тих, які він умів плести. Павучок дуже старався. Павутинка і справді вийшла непоганою.

Але Ромашка не оцінила його зусиль. Вона відчувала себе в пастці. Ромашка любила бавитись з Вітром, але зараз вона не могла цього робити, бо павутиння стискало її рухи.

Вітер вирішив допомогти Ромашці. Він звернувся до Павучка:

– Павучок! Звільни квіточку, плети павутинку в іншому місці!

Але Павук не послухався його.

— Нічого іншого я робити не вмію! – сказав він, – тільки плести павутину. Дивись, як гарно вийшло!

Але Вітер, мабуть, погано знався на красі. Або розумів її зовсім інакше. Йому більше подобалися гарні та вільні рухи Ромашки, ніж нерухоме перебування її в чіпкому павутинні.

І Вітер розлютився, зашумів, загудів, павутинка порвалася, а Павучок злякався і сховався за старий пень.

Квіточка була звільнена. Своїми листочками вдячна Ромашка привітно помахала Вітру.

А Павучок з того часу Вітра побоюється. Як почує шум Вітру, так відразу ховається.

І правильно! Нехай квіти ростуть красивими і вільними.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ромашка і павучок, Іріс Ревю», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ромашка і павучок, Іріс Ревю"