Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Подертий кожушок, Марійка Підгірянка 📚 - Українською

Читати книгу - "Подертий кожушок, Марійка Підгірянка"

58
0
29.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Подертий кожушок" автора Марійка Підгірянка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Подертий кожушок, Марійка Підгірянка» була написана автором - Марійка Підгірянка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Подертий кожушок, Марійка Підгірянка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

В терню зайчик скакав,Кожушину розірвав:

Йде лисичку проситиКожушину зашити.

"Ой, лисичко, серденько,Заший кожух скоренько!""Десь ходив, нащось дер?

Ходи в дранті тепер!"Плаче зайчик сльозами,"Як я піду до мами?

Позич, кумо, хоч ниток,Сам зашию кожушок.

Будуть мама карати,Вже не пустять гуляти,Бо ся дуже обдер,Що ж учиню тепер?"А лисичка: "Га-га-га!

В мене пряжа дорога,В тебе тайстра порожня,Так, зайчику, не можна...

Не дам ниток без грошей,Легінику хороший.

Десь ходив, нащось дер?

Ходи в дранті тепер!"Прийшов зайчик до мами,Сплесла мама руками:

Що ти вчинив, маленький,Пропав кожух новенький!

"Мамко, любко, не бийте,Кожушину зашийте...

Бо ся дуже обдер,Що ж учиню тепер?"Мама синка не била,Кожушину зашила:

"По тернині не ходи,Кожушину не дери!""Вже не піду ніколи,Бо тернина поколе!"Зайчик очка обтерІ знов скаче тепер.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подертий кожушок, Марійка Підгірянка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подертий кожушок, Марійка Підгірянка"