Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Мрії Маленької Ложечки, Еліна Заржицька 📚 - Українською

Читати книгу - "Мрії Маленької Ложечки, Еліна Заржицька"

75
0
05.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мрії Маленької Ложечки" автора Еліна Заржицька. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мрії Маленької Ложечки, Еліна Заржицька» була написана автором - Еліна Заржицька, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Мрії Маленької Ложечки, Еліна Заржицька" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Маленька Ложечка загубилася. Вона лежала у нутрощах старого Черевика, на товстій Устілці й час від часу шепотіла розтріпаному Шнурку:

– Ось побачиш, мене невдовзі знайдуть.

– Не сміши, кумасю, – відповідав їй похмурий Шнурок. – Ніхто й не помітив, що ти зникла. І шукати тебе ніхто не збирається. Як кожного з нас, до речі.

– Як добре було колись, – пустився у згадки старий Черевик. – Пам’ятаю, коли я – такий блискучий! – кожного дня гуляв вулицями, мене поважали усі камінці. Го-го! А як рішуче я керував футбольним М’ячем?!

– Здається, – не вмовчала Устілка, – ти тілько-но й робив, що шастав по калюжах й наскрізь промокав. Тому я, нещасна, постійно страждала нежитю.

– Набридло! – не витримала Ложечка. – Навіщо сперечатися? Загалом, жити треба так, щоб кожна хвилина була цікавою й пізнавальною. Ось, як у мене була. Наприклад, три тижні тому, ми з Хлопчиком зарили на дворі лимонні та помаранчеві кісточки. А потім позаглядали в усі склянки з варенням. На минулому ж тижні ми проводили хімічний експеримент – насипали порошок для прання у молоко й розводили кока-колою...

Ложечка так поринула у спогади, що й не помітила, як і Черевик, й Устілка поснули.

– Моя улюблена кавова Ложечка зникла, – пробурмотіла Мати, перебираючи у буфеті столові набори.

– Синку, – звернулася вона до Хлопчика, – ти не бачив Маленької Ложечки?

– Ти кажеш, Ложечки? – перепитав Хлопчик і зашарівся.

– Так, де моя улюблена Маленька Ложечка? – насупила брови Мати.

– Розумієш, я ще вчора хотів тобі сказати... – почав Хлопчик нерішуче. – Так от, я хотів тобі сказати, що вона... тая Ложечка... вона десь сховалася. І я не можу її знайти.

Мати зітхнула.

– Що ж, будемо шукати її удвох.

– Сюди! Я тут, тут! – вигукнула Ложечка, почувши знайомі голоси.

– Не здіймай тарарам! – зупинив її Шнурок. – Від того лементу, що ти наробила, мене вузлом зав’язало.

– Що, я комусь потрібен? – очунявся і старий Черевик.

– Нікому ми, довговікі, не потрібні, – відрубала Устілка, – і не сподівайся.

– Та ось вона, – зрадів Хлопчик і дістав Ложечку з Черевика.

– Що вона там робила? – поцікавилась Мати.

Хлопчик замислився.

– Згадав! – радо вигукнув він. – Я хотів бути моряком. Наче Черевик – мій корабель, і він починає тонути. А Ложечка допомагає йому вичерпувати воду з трюму.

– Фантазер... – зронила Мати і сварити Хлопчика не стала.

– Так, я дуже потрібна, – задзвеніла Ложечка.

– Яка радість! Про мене пам’ятають, – скрипнув Черевик.

– Можна, я теж буду гратися? І стану тросом? – улесливо звернувся до Хлопчика Шнурок.

– І коли ми будемо гратися? – закричали вони разом.

– Ми будемо гратися завтра, – підморгнув їм Хлопчик. – Коли Мама на роботу піде. У ванні так добре плавати.

Мати підняла Черевик і почала його роздивлятися.

– Ти диви! Треба віддати ці черевики у ремонт. Тоді їх можна буде одягати у негоду.

– Ми ще покозакуємо! – звеселився Черевик.

– Хто ж буде кораблем? – засмутилася Ложечка.

– Нічого не вдієш, доведеться зробити паперовий кораблик, – заспокоїв її Хлопчик.

Мати віднесла Ложечку до буфету. Засинаючи, Ложечка почула, як Хлопчик шепоче:

– До зустрічі, Маленька Ложечко!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мрії Маленької Ложечки, Еліна Заржицька», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мрії Маленької Ложечки, Еліна Заржицька"