Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Хрущ – мудрець, Олег Шелепало 📚 - Українською

Читати книгу - "Хрущ – мудрець, Олег Шелепало"

45
0
08.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Хрущ – мудрець" автора Олег Шелепало. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Хрущ – мудрець, Олег Шелепало» була написана автором - Олег Шелепало, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Хрущ – мудрець, Олег Шелепало" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У травні хрущі почали вилазити з-під землі, й одразу розправляти крила до польоту. А один із них, що з’явився чи не найостаннішим, здивовано глянув на інших:

– Куди це ви так поспішаєте?

– Як це куди? Треба мершій знайти дерево із смачними листочками, – відповіли хрущі.

– Нічого ви не вигадаєте, – мовив він. – Ото як має бути, так воно і буде, ні гірше, ні краще.

Більшість хрущів не зважила на його слова і розлетілася. Але були й такі, що залишилися з мудрим жуком. І лише коли зголодніли, піднялися в повітря.

Незабаром їм стрілася липа при дорозі. А та дорога аж двигтіла од вантажівок. Липове листя було наполовину поточене гусінню, а те, що залишилося, вкрилося пилюкою і радше було сірим, аніж зеленим.

– Нічого страшного, – сказав той самий хрущ – мудрець. Якби навіть ми вилетіли раніше, все одно б опинилися тут. Як повинно було бути, так і сталося.

Поки хрущі натоптували свої черевця, на обрії з’явилася велика темна хмара й почала швидко наближатися.

– Щось буде... Треба тікати в безпечне місце, – неспокійно загули хрущі.

– Не варто боятися, – зневажливо мовив Хрущ-мудрець. – Що має статися, те все одно станеться. Хоч лети, хоч сиди на місці.

Цього разу його послухало лише кілька хрущів. Решта полетіли шукати схованку від негоди.

Хмара тим часом вже затулила все небо. Несподівано зірвався вітер, а тоді вперіщила злива.

Хоч як не чіплялися хрущі за гілочки та листочки, все ж не втрималися і попадали просто на дорогу.

– Ой! – злякалися. – Треба тікати, бо ж нас тут роздушать.

– Не думав я, що й ви такі, як усі, – сказав їм Хрущ-мудрець. – Як має бути, так і буде.

Але ніхто його вже не слухав, і він залишився насамоті. А тим часом дорогою мчала машина, яка й роздушила хруща – мудреця.

Певно, й справді саме так мало статися.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хрущ – мудрець, Олег Шелепало», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хрущ – мудрець, Олег Шелепало"