Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Про мавпеня Мишка, Еліна Заржицька 📚 - Українською

Читати книгу - "Про мавпеня Мишка, Еліна Заржицька"

72
0
26.06.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Про мавпеня Мишка" автора Еліна Заржицька. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Про мавпеня Мишка, Еліна Заржицька» була написана автором - Еліна Заржицька, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Про мавпеня Мишка, Еліна Заржицька" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Мавпеня Мишко жив у теплій країні на пальмі. На пальмі росли смачні й солодкі банани. Ними Мишко снідав, обідав і вечеряв. Отже, готувати й мити посуд йому було не потрібно. Залишалось лише робити зарядку, читати книги і дивитись телевізор.

Одного разу по телевізору розказали про козеня Бодю, який жив у далекій зимовій країні. Бідака хворів і навіть не мав сил стрибати. Лікарі з’ясували, що для лікування Боді потрібні смачні й солодкі банани. Але ж у країнах, де є зима, банани не ростуть.

Дізнавшись про це, Мишко замислився. Дума-думав – і надумав!

Він знайшов великий ящик і зібрав усі банани зі свого дерева. Потім заклеїв ящик і написав на ньому: «Далека зимова країна. Козеняті Боді».

Ящик був дуже важкий. Довелось гукнути слоненя Носика, - щоб допоміг. Коли слоненя дізналось про Бодю, воно з радістю погодилось допомогти.

Пташка Секретар поставила печатку і гукнуло трьох орлів. Саме вони мали віднести ящик до зимової країни.

Повернулись орли з радісною звісткою. Вони сказали, що скуштувавши банани, козеня одужало. Воно навчилось високо стрибати і бере участь у спортивних змаганнях.

А Мишкові козеня надіслало подарунок. Тепер мавпеня має жилетку, шапочку та рукавички з козиної вовни.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Про мавпеня Мишка, Еліна Заржицька», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Про мавпеня Мишка, Еліна Заржицька"