Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чарівний плащ Тенгу, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чарівний плащ Тенгу, японська казка"

57
0
06.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чарівний плащ Тенгу" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чарівний плащ Тенгу, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чарівний плащ Тенгу, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Колись давно в гірському селі жив бешкетник, на ім’я Хікочі. Одного разу юнак випадково дізнався, що в довгоносого лісовика Тенгу є плащ-невидимка, й вирішив будь-що заволодіти чарівною річчю.

Відчайдух видерся високо в гори, зрубав стовбур бамбука й почав роздивлятися крізь цю трубу навкруги, примовляючи:

– Оце так краса! Що за краєвид!

Невдовзі з-за кущів визирнув Тенгу й заскиглив:

– Милий Хікочі, дозволь хоч одним оком глянути у твою трубу. Натомість подарую плащ-невидимку.

Хлопець на це й очікував. Хитрун хутко вдягнув чарівне вбрання та мерщій побіг у село, а лісовик іще довго намагався розгледіти мальовничі міста та країни. Коли бідолаха нарешті здогадався, що його надурили, кмітливець був уже далеко.

Повернувшись до села, юнак насамперед завітав до крамниці. Сміливець зайшов за прилавок, узяв цукерку й озирнувся: оце так дивина – ніхто не помітив крадія. «Отже, я невидимий!» – радів шибайголова, пригощаючись ласощами.

Посмакувавши, Хікочі покрокував додому, вклався в ліжко й міцно заснув. Зранку, щойно продер очі, пустун почав вигадувати нові забавки, але раптом помітив, що плащ зник.

– Мамо, – наполохано закричав хлопець, – учора залишив на лаві одяг. Чи не бачила його?

– Синку, щойно спалила те брудне ганчір’я, – розвела руками жінка.

Хікочі кинувся до багаття, але вбрання вже згоріло. І тут шибайголові спало на думку: «А що як зола теж чарівна?»Юнак миттю скинув одяг, обмазався попелом і знову став невидимим, чому неймовірно зрадів. Він довго блукав вулицями в пошуках пригод. Нарешті дістався будинку багатія, де влаштували свято. Зухвалець прокрався до помешкання, сів до столу й почав смакувати. На очах у здивованих гостей із тарілок зникала їжа, але жоден не розповів про побачене, боячись, що з нього глузуватимуть.

Але несподівано в повітрі з’явився рот, кінчик носа, а потім і рука, яка хапала пиріжки та коржики. Гості пороззявляли роти від подиву й не вірили власним очам. Виявляється, Хікочі так захопився обідом, що не помітив, як попіл обтрусився.

Тим часом присутні впізнали юнака й вирішили провчити нахабу. Гості, вдаючи, що й досі нікого не бачать, оточили хлопця, а потім зненацька облили водою.

Переляканий парубок спантеличено роззирався навкруги. Збагнувши, що зовсім голий, бідолаха обмотався рушником і стрімголов помчав геть. Червоний від сорому Хікочі прибіг додому й до самісінької ночі міркував:

– Як гості здогадалися, що я завітав на свято?!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чарівний плащ Тенгу, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чарівний плащ Тенгу, японська казка"