Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Півник та курочка, грецька казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Півник та курочка, грецька казка"

47
0
14.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Півник та курочка" автора грецька казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Півник та курочка, грецька казка» була написана автором - грецька казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Півник та курочка, грецька казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного разу рябенька курочка знайшла горішок і вирішила пригостити півника. Розділивши навпіл, одну частинку віддала золотоперому, а іншу залишила собі. Птах швиденько з’їв половинку, а коли курочка відвернулася, схопив і її горішок. Проте він застряг у горлі.

– Швидше принеси водички, бо загину! – крикнув півник подрузі.

Курочка стрімголов кинулася до колодязя.

– Будь ласка, дай водиці, – заблагала зозуляста. – В півника горішок застряг у горлі.

– Як принесеш хусточку, – мовив колодязь, – тоді й отримаєш.

Курочка побігла до кравчині:

– Добродійко, будь ласка, дайте хустинку. Тоді колодязь дозволить набрати водиці для півника, який удавився горішком.

– Якщо я матиму взуття, – зауважила жінка, – одержиш і хустинку.

Курочка полетіла до чоботаря:

– Майстре, зший, будь ласка, черевички. Тоді кравчиня подарує хустинку для колодязя. А той дасть водички для півника, який удавився горішком.

– Принеси мені щетини. Немає чим взуття зшити.

Курочка побігла до свині:

– Дай, будь ласка, щетини для чоботаря. Він пошиє черевички для кравчині, а майстриня подарує хустинку. Віднесу її колодязю, і той дасть водиці для півника. Бідолашний подавився горішком і може загинути.

– Хочу молочка, – хрюкнула тварина. – Як принесеш, то й матимеш.

Курочка подалася на поле:

– Корівонько, потрібне молочко для свині. Вона дасть щетини для чоботаря. Майстер пошиє черевички для кравчині. Жінка подарує хустинку для колодязя, а я матиму водицю для півника, який подавився горішком.

– Хочу запашної травиці, – промукала тварина.

Курочка побігла на галявину:

– Дорогенька, допоможи! Потрібна травичка для корови. Вона дасть молочка для свині, а я матиму щетину для чоботаря. Майстер пошиє черевички для кравчині, яка подарує колодязю хустинку. А той дасть водички для півничка, в горлі якого застряг горішок.

– Моя травичка зів’яла, – зітхнула галявина.

Курочка підвела голову й закричала:

– Небо, врятуй! Потрібна росиця! Галявина пригостить травою корову, яка дасть молочка для свині. Зі щетини чоботар зшиє черевички для кравчині. Жінка подарує хустинку для колодязя, який дозволить набрати водиці для бідолашного півника.

Небо зглянулося та зросило землю. Галявина дозволила нарвати трави для корови. Тварина дала молоко, а свиня – щетину. Чоботар зшив черевички. Кравчиня подарувала хустинку. Колодязь дав водички, й курочка принесла її півнику. Бідолаха випив, і горішок проскочив. Тоді радісний птах закричав:

– Кукуріку! Я знову можу співати!

Відтоді півник уже не був жадібним і всім ділився з курочкою.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Півник та курочка, грецька казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Півник та курочка, грецька казка"