Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому свиня – бруднуля, російська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому свиня – бруднуля, російська казка"

74
0
14.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому свиня – бруднуля" автора російська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому свиня – бруднуля, російська казка» була написана автором - російська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому свиня – бруднуля, російська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У давнину не було тваринки, працьовитішої та охайнішої за свиню. Хвостата понад усе любила чистоту. Прокинувшись із першими променями сонця, вмивалася, чепурненько вдягалася, зав’язувала синеньку хустинку та ставала до роботи. Якось на новорічні свята рожевощоку запросили в гості. Повернувшись додому, вона жахнулася: – Як же тут брудно! Не зволікаючи, господиня почала наводити лад у хаті. Коли роботу було завершено, раптом згадала, що не витерла пил на шафі. Свинка по драбині видерлась аж до самої стелі й хотіла змахнути бруд ганчіркою, та несподівано її зупинив тоненький голосок: – Стій! Хазяйка, нашорошивши вушка, озирнулася: – Нікого немає. Мабуть, почулося. Коли рожевощока знову схопила ганчірку, пролунало вже голосніше: – Обережніше! Придивившись, хвостата помітила в кутку невеличкого павучка. Малюк перелякано махав лапками, намагаючись захистити мереживне полотно. – Що ти тут робиш? – поцікавилася свинка. – Облаштував невеличку майстерню й виготовляю мереживні скатертини, – гордо зізнався прудконогий, демонструючи роботу. – Неймовірно! – замилувалася господиня. – Ніколи не бачила нічого красивішого. Напевно, необхідно бути дуже здібним, аби створити таке ніжне полотно. – Авжеж, – погодився ткач, – один необачний рух – і все зіпсовано. Тому хочу попросити: чи не могла б ти деякий час оминати цей куток. Маю відповідальне завдання – зшити вбрання для мишачого короля. – Звісно, не заважатиму, – запевнила хвостата. – Тільки дозволь зрідка дивитися, як працюєш. Може, теж навчуся. – Домовилися. Рожевощока неймовірно пишалася, що має такого талановитого сусіда, та час від часу спостерігала за його кропіткою роботою. Згодом майстер отримав нове замовлення й попросив господиню не прибирати біля вікна та під ліжком, аби віник випадково не порвав мереживо. Щоб не заважати павучку, свинка все більше часу проводила в ліжку й неймовірно розлінилася. Вона пізно прокидалася, снідала та знову вкладалася спати, боячись потурбувати сусіда. Ось так хвостата з охайної господині перетворилася на нечепуру та неробу. І нині можна побачити, як рожевощока інколи позирає вгору – милується роботою довгоногого ткача, а вдячний павучок учить її плести мереживо. Щоправда, поки що в ледащиці не виходить.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому свиня – бруднуля, російська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому свиня – бруднуля, російська казка"