Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Жебрак та щастя, африканська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Жебрак та щастя, африканська казка"

81
0
15.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Жебрак та щастя" автора африканська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Жебрак та щастя, африканська казка» була написана автором - африканська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Жебрак та щастя, африканська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Якось увечері повертався жебрак додому. Нарікаючи на гірку долю, він жалівся: – Щастя… Де воно, щастя? Долі заманулося, щоб Щастя прийшло послухати скарги людини і відгукнулося на прохання. І ось, тільки-но промовив бідний чоловік ті слова, Щастя схопило його за руку й пошепки сказало: – Йди до мене, не бійся та не хвилюйся. Я – твоє Щастя. Воно підняло жебрака в повітря та понесло далеко-далеко. Потім опустило біля входу в якусь печеру й мовило: – Всередині заховані всі скарби світу. Зайди і візьми те, що захочеш. Та не бери дуже багато. Нехай річ буде легкою, щоб зміг її донести додому. Дорога випаде довга та важка, й ти вирушиш один, без супутника. Якщо кинеш ношу додолу, то назавжди її втратиш. Май розум і не будь жадібним. Так сказало Щастя й миттєво зникло. Чоловік спустився в печеру. Очі розбігалися від величезної кількості скарбів та коштовного каміння. Жебрак почав хапати найгарніші речі та наповнювати свою торбу. За годину він ледве вийшов, тримаючи на плечах важку ношу. Ступивши кілька кроків відразу відчув, що стомився. Піт виступив на його обличчі, вкрив усе тіло. Жебрак зрозумів, що сили його покидають, і він не може далі тягти скарб. «А що як покотити торбу по землі? – подумав нещасний. – Такого не може бути, щоб я не дотягнув її цілою». Так він і зробив. Щосили пхав повну торбу, радіючи багатству. Та майже біля своєї оселі він на хвилинку розігнув спину – і скарб раптом зник. Чоловік озирнувся, закричав і заплакав, нарікаючи на свою нещасну долю. Поруч знову з’явилося Щастя. Воно подивилося на нахабу і промовило: – Ти злочинець перед своїм щастям і перед собою. Завжди чимось невдоволений. Тобі запропонували багато, щоб узяв стільки, скільки донесеш. Але через жадібність усе втратив. Тож, нехай цей випадок навчить задовольнятися невеликим.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жебрак та щастя, африканська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жебрак та щастя, африканська казка"