Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Мудрий слуга, африканська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Мудрий слуга, африканська казка"

124
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мудрий слуга" автора африканська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мудрий слуга, африканська казка» була написана автором - африканська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Мудрий слуга, африканська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного разу вирушив багатій з молодим слугою Ахмедом до великого східного міста. Залишив господар парубка біля подвір’я знайомого купця, а сам попрямував у справах. Невдовзі чоловік повернувся й гукнув до підлеглого.

– Ахмеде, й навіщо я тільки завітав до цього міста! Мешканці лише й говорять про крадіїв, які щодня залишають людей без копійчини в гаманці.

– Не вір тому, що кажуть, господарю! То все балачки! – спокійно мовив парубок.

– Про всяк випадок наглядай за конем. Зніми з нього сідло та якомога сильніше прив’яжи до паркану, – наказав багатій.

– Гаразд, добродію. Відпочивай та ні про що не турбуйся! – запевнив слуга.

Поласувавши обідом, чоловік заснув. За годину він прокинувся й запитав у хлопця:

– Ахмеде, ти спиш?

– Ні, – відповів парубок.

– Про що замислився? – заплющуючи очі, поцікавився багатій.

– І гадки не маю, яким чином Всевишній помістив на воду землю, а вона й досі не втонула... – замріявся слуга.

– Не проґав коня, грамотію! – посміхнувся господар, повертаючись на інший бік.

Міцно спав багатій. Коли на небі засяяли місяць і зорі, він прокинувся та запитав у слуги:

– Усе міркуєш, Ахмеде?

– Думи не йдуть з голови, господарю! – озвався хлопець.

– Цього разу про що? – поцікавився чоловік.

– Як Всевишній зміг накрити землю небом, а стовпів не поставив?

– За конем краще наглядай, аби не поцупили, – розсердився на хлопця господар та знову заснув.

На світанку розплющив очі сонько та гукнув до молодика:

– Тепер над чим роздумуєш, бідняче?

– Коня все ж таки вкрали. То я і міркую, дозволиш ти мені сідло нести чи сам впораєшся? – зухвало відповів Ахмед.

Чоловік неабияк розгнівався на слугу. Довелося бідолашному тікати, щоб уникнути покарання. Тож повернувся багатій додому без слуги та коня. Ще й сідло не захотів нести. Ото вже ледащо!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мудрий слуга, африканська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мудрий слуга, африканська казка"