Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Мишача дружба, англійська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Мишача дружба, англійська казка"

107
0
15.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мишача дружба" автора англійська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мишача дружба, англійська казка» була написана автором - англійська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Мишача дружба, англійська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Одного зимового дня, коли надворі тужливо завивав вітер, а снігу нападало стільки, що неможливо було відчинити двері, в коморі у затишному куточку на перевернутому догори дном кошику вмостилася сіренька мишка, на ім’я Піккі.

– Саме час повечеряти! – облизнулася гризунка. Крихітка шмигнула на полицю, де господарі тримали харчі, й майстерно дістала з мишоловки шматочок ароматного сиру. – Смакота! – притисла ласощі до грудей хвостата. Та коли сіренька збиралася вкусити, почула підозрілий шурхіт коло дверей. Зі швидкістю блискавки розумниця завбачливо заховала сир. Невдовзі до комори, ледве пересуваючи лапки, завітала гладка польова миша. – Здрастуй, подруго! – зраділа зустрічі гостя. – Ласкаво прошу, – зістрибнула на підлогу Піккі. – Надворі хуртовина, й важко долати кучугури. Мабуть, утомилася з дороги. Тебе чимось пригостити? Оглянувши приятельку від вушок до кінчика хвоста, товстунка поспівчувала: – Ні, подруго. Адже бачу, що тобі несолодко живеться. Така худенька. Здається, вітер дмухне – й полетиш. Гостя ще довго хитала головою та зітхала, дивлячись на тендітну товаришку. Аж раптом розмову перервав кіт, який зненацька заскочив до комори. – Няв, – облизнув зуби пухнастик, готуючись до стрибка. – Стережися! – ледве встигла попередити подругу Піккі та зникла у тріщині стіни. Неповоротка польова миша кинулася тікати. Та, на лихо, до жодної схованки товстунка не пролізала. Вона відчайдушно намагалася заскочити в порожню скляну банку, але мало не застрягла. Відчуваючи, що от-от опиниться в лапах вусаня, бідолаха розгубилася та затулила мордочку лапками. – Зараз з’їм! – заволав кіт і здійнявся в повітря. Раптом почувся неймовірний галас, шкереберть полетіло складене в кутку кухонне приладдя, збиваючи одне одного, з нестерпним грюкотом покотилися відра, та попадали тарілки. Наляканий кіт, заверещавши, піджав хвіст і чкурнув геть. Виявилося, що то Піккі кинула під лапи зубастому картопляну шкірку, й мисливець послизнувся, зачепивши гору посуду. Відшукавши серед побитих тарілок і глечиків приятельку, що тремтіла, наче листок на вітрі, гризунка всміхнулася: – Тепер, мабуть, розумієш, що з таким сусідом безпечніше бути малою та худою.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мишача дружба, англійська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мишача дружба, англійська казка"