Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як принц учився майструвати, сербська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як принц учився майструвати, сербська казка"

60
0
24.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як принц учився майструвати" автора сербська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як принц учився майструвати, сербська казка» була написана автором - сербська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як принц учився майструвати, сербська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Вирушив якось цар із дружиною та донькою покататися на розкішному кораблі. За кілька годин піднявся сильний вітер і поніс судно до далеких країв. Зійшовши на берег, король зрозумів, що тут навіть не чули про їхню країну. Правитель соромився зізнатися, хто він. Грошей було обмаль, тому довелося найнятися пастухом стерегти отару овець, адже нічого не вмів.

Минуло кілька років. Цар постарів, а донька виросла й перетворилася на гарненьку панянку. Одного дня син володаря цих земель, вродливий парубок, побачив дівчину та закохався. Принц повідомив батькам, що візьме за дружину тільки її.

– Ваша високосте, на світі безліч гарних і розумних панянок знатного роду! – відмовляли юнака всі міністри, радники та придворні.

– Іншої не треба, – вперто відповідав царевич.

Урешті-решт батьки дали згоду на весілля. До пастуха спорядили міністра, щоб повідомити про наміри принца.

Дізнавшись про бажання парубка, старий поцікавився:

– Яким ремеслом володіє царевич?

– Ти несповна розуму! – вигукнув радник. – Люди мають працювати, щоб заробити на хліб, а принц володіє містами й землями.

– Якщо не вміє майструвати, не віддам за нього доньку, – суворо відповів пастух.

Відмова обурила придворних:

– Дивак іще й вередує! Хай вважає за щастя, що принц звернув увагу на дівчину.

Одначе юнак не засмутився й погодився виконати бажання старого. Принц, блукаючи містом, зазирав у майстерні. Побачивши, як плетуть рогожі, вирішив, що це ремесло опанує найшвидше. За кілька днів показав уміння пастуху.

– А скільки коштує рогожа? – запитав старий, прискіпливо оглянувши виріб.

– Чотири монети.

– Непоганий заробіток. Якби я так умів, не довелося б овець стерегти.

І пастух розповів свою сумну історію. Придворні зраділи, що принц бере за дружину дівчину знатного роду. А молодята, справивши весілля, спорядили корабель, аби нарешті повернути царя на Батьківщину.

* Рогожа – цупка тканина.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як принц учився майструвати, сербська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як принц учився майструвати, сербська казка"