Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому Схопиморе так називається, кубинська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому Схопиморе так називається, кубинська казка"

43
0
27.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому Схопиморе так називається" автора кубинська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому Схопиморе так називається, кубинська казка» була написана автором - кубинська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому Схопиморе так називається, кубинська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Ось що розповідають про те, як узбережжю Схопиморе дали таку назву.

Якось веселий мулат разом із знайомим селянином походжав собі околицями Гавани. Через деякий час вони зустріли свого приятеля галісійця. Гуртом рушили далі, аж поки вийшли на берег, що нині називається Схопиморе.

Тут галісієць, що похвалявся, який він добрий плавець, каже:

– Слухай, смаглявий, ну ж бо залізьмо в воду...

– Чом би й ні? Адже ми, мулати, полюбляємо купатись.

– Уперед! – вигукнув селянин.

Вони пороздягалися й почали купатись.

– Он поглянь. – раптом мовив мулат і показав галісійцеві на квітку, що росла на скелі біля моря. – Чому б тобі не стрибнути з кручі й не зірвати на льоту квіточку-стокротку?

Галісієць пристав на цю пропозицію. Він видерся на кручу, стрибнув і на льоту зірвав квітку.

– Молодець! Молодець! – загукали селянин і мулат.

Почувши збуджені голоси, вмить позбігалися люди, і мулат розповів усім про відчайдуха-галісійця.

– А от я не вірю в це,– кинув хтось із гурту.

– Ану ж бо, Абелю-галісійцю, покажи цим невірникам, який ти спритний! – вигукнув мулат.

Галісієць погодився. Квітку ввіткнули на те місце, з якого її було зірвано.

Сміливець кинувся з кручі, але так невдало, що стокротка вислизнула в нього з рук. Бідолаха шубовснув у воду. Знявся фонтан у п’ятнадцять вар заввишки.

Мулат гукнув галісійцеві з кручі:

– Ти схопив квітку?

– Схо... Схопив... Я схопив море! – відказав галісієць.

Після цього випадку люди так і назвали те узбережжя – Схопиморе.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому Схопиморе так називається, кубинська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому Схопиморе так називається, кубинська казка"