Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Багаття на пагорбі, африканська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Багаття на пагорбі, африканська казка"

36
0
16.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Багаття на пагорбі" автора африканська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Багаття на пагорбі, африканська казка» була написана автором - африканська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Багаття на пагорбі, африканська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Колись дуже давно було в Кенії велике озеро з дуже холодною водою.

Багато звірів приходило до озера вночі напитися води. А люди вночі ніколи туди не ходили – боялися, що звірі можуть роздерти або з’їсти їх.

Якось один багач, у якого була прегарна дочка, оголосив:

– Я віддам дочку за того, хто піде до озера ввечері й просидить у воді до ранку.

А в тому селі був юнак, який палко кохав дочку багатія. І сказав він своїй матері:

– Я спробую просидіти у воді всю ніч, щоб одружитися з моєю коханою.

– Не роби цього,– злякано сказала мати.– Ти ж у мене єдиний син. Вода в озері дуже холодна, тебе можуть з’їсти звірі.

Вона не переставала плакати, але син твердо сказав:

– Не плачте, мамо. Я спробую щастя, бо кохаю цю дівчину!

Пішов він до батька дівчини і сказав, що просидить в озері цілу ніч. Багач наказав своїм слугам сховатися там, щоб можна було слідкувати за хлопцем.

Коли настала ніч, юнак пішов до озера. А мати його пішла слідом, та так, щоб він її не бачив.

Недалеко від берега, де юнак увійшов у воду, був пагорб. На тому пагорбі жінка розклала багаття. Дикі звірі бачили вогонь і не зважувалися підійти до берега.

Хлопець теж побачив вогонь і зрозумів, що це зробила його мати. Він думав про материнську любов, і вона зігрівала його всю ніч у холодній воді.

Настав ранок. Юнак пішов до багача, але той сказав:

– Мої слуги кажуть, що неподалік від озера вони бачили вогонь. Він зігрівав тебе, тому ти й просидів у холодній воді цілу ніч. Не віддам за тебе мою доньку.

Юнак дуже розсердився і пішов до судді.

– Ну,– мовив суддя,– це дуже простий випадок.

Наступного ранку юнак із матір’ю і багач зі слугами прийшли до судді. В залі було багато людей, які хотіли послухати, чим це скінчиться.

Суддя попросив, щоб йому принесли глечик із холодною водою. За сорок кроків від глечика він розклав багаття.

– А зараз,– сказав він,– почекаємо, поки вода нагріється.

Та люди закричали:

– Але вогонь так далеко, що він не може нагріти воду!

Тоді суддя запитав:

– А як же міг цей юнак зігрітися від багаття, що було за сорок кроків від нього?

Суд закінчився на користь юнака, і той одружився з дочкою багача, і прожили вони щасливо багато-багато років.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Багаття на пагорбі, африканська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Багаття на пагорбі, африканська казка"