Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пригода на мосту Купуймісо, японська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Пригода на мосту Купуймісо, японська казка"

30
0
18.08.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пригода на мосту Купуймісо" автора японська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пригода на мосту Купуймісо, японська казка» була написана автором - японська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пригода на мосту Купуймісо, японська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Давно колись у селі Саваяма в провінції Хідзен жив собі вугляр на ім’я Нагайосі.

Якось уночі йому приснилося, ніби в його узголів’ї стоїть дідуган, схожий на чаклуна, і каже:

– Нагайосі, іди до містечка Такаяма і стань на мосту Купуймісо. Тоді напевно почуєш щось важливе.

Чоловік прокинувся і подумав: «Який дивний сон! А може, й справді почую щось важливе?»

Він устав ще вдосвіта, завдав на плечі мішок із вугіллям і вирушив до Такаями.

Блукаючи вулицями містечка, вугляр водночас шукав моста Купуймісо. Цей простий, складений з колод міст було перекинуто через гірську річку для того, щоб люди могли купувати місо в крамниці на протилежному березі. А тому його назвали мостом Купуймісо.

Нагайосі простояв на цьому мосту цілий день але не почув нічого важливого. Так було і на другий, і на третій, і на четвертий день. Однак Нагайосі не повернувся додому і на п’ятий.

Нарешті до нього підійшов крамар, що бачив його щодня на мосту, і спитав:

– Чого це ви стоїте тут щодня?

– Та, знаєте, уві сні мені з'явився чаклун...– І Нагайосі розповів усе, що йому снилося.

Крамар зареготав.

– Хіба ж можна вірити снам? Мені теж недавно приснився дідуган, схожий на чаклуна, і сказав, що начебто в Саваяма живе чоловік на ім’я Нагайосі...

– Хто? Нагайосі?..– почувши своє ім’я, вигукнув Нагайосі.

– А хіба ви його знаєте? – недовірливо запитав крамар.

– Ні, не чув про такого,– збрехав Нагайосі.

– Зрештою, де ж це видано, щоб чоловік, який приснився, та жив насправді! Дідуган уві сні сказав, начебто під сосною коло хати того чоловіка закопаний скарб. Але я не знаю того чоловіка та й снам не вірю. І вам не раджу. Тож забудьте про це й повертайтеся додому,– сказав крамар й пішов геть.

Почувши це, Нагайосі подумав: «От і справджується мій сон!» – і побіг додому, немов на крилах. Копнув під сосною, дивиться – а там купа золота.

Кажуть, відтоді Нагайосі зажив у добрі й достатку.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пригода на мосту Купуймісо, японська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пригода на мосту Купуймісо, японська казка"