Книги Українською Мовою » 💛 Шкільні підручники » Бачиш: між трав зелених 📚 - Українською

Читати книгу - "Бачиш: між трав зелених"

346
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Бачиш: між трав зелених" автора Володимир Підпалий. Жанр книги: 💛 Шкільні підручники / 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Бачиш: між трав зелених» була написана автором - Володимир Підпалий, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Шкільні підручники / 💙 Класика".
Поділитися книгою "Бачиш: між трав зелених" в соціальних мережах: 

“Бачиш: між трав зелених” — вірш Володимира Підпалого, написаний верлібром.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Бачиш: між трав зелених... Володимир Підпалий Бачиш: між трав зелених, як грудочки, пташата... Станьмо ось тут навшпиньки спокій їх берегти. Може, не зможу батьком – стану їм старшим братом; будь їм, маленьким, сірим, просто сестрою ти… Кажеш, що не зумієш, не маєм любові й хисту… Що ти?! А руки?! Серце?! Куди заховати їх?! Яструб-розбійник свисне раптом над беззахисними, ляже на нашу совість за нашу байдужість гріх… Треба в житті любити гаряче і багато: сонце, дощі зернисті, дороги в пилу, траву! … Бачиш: в гнізді малому, як грудочки, пташенята, немічні ще, невміло ворушаться і живуть!..

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бачиш: між трав зелених», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Бачиш: між трав зелених"