Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Собаченя і кішка, казахська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Собаченя і кішка, казахська казка"

73
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Собаченя і кішка" автора казахська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Собаченя і кішка, казахська казка» була написана автором - казахська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Собаченя і кішка, казахська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У горах блукало голодне собаченя. Побачив його вовк:

– Собаченятко! Я тебе з’їм.

– Ні, сірий, – каже собаченя,– спочатку ти нагодуй мене, а потім як схочеш – то з’їси.

– Гаразд, – мовив вовк.– Іди за мною, та не відставай.

Пішли вони разом і незабаром побачили череду. Вовк і каже:

– Скажи, які в мене очі, вуха, паща і хвіст?

– Твої очі палають, вуха повисли, паща широко розкрилася, а хвіст зігнувся між задніми ногами, – тремтячим голосом простогнало собаченя.

– Тепер дивися, що я робитиму!

І вовк кинувся на гладке теля, задушив його, наївся сам і нагодував собаченя.

– Я вже наївся,– мовив вовк.– Не хочу твоїх кісток... Іди геть!

Собаченя залишилося біля теляти й три дні їло теляче м’ясо. Але нарешті воно йому набридло, й собаченя попленталося далі.

Зустрілася йому голодна кішка.

– Ні, милесенький,– каже кішка, – ти спочатку нагодуй мене, а вже потім як схочеш – то з’їси.

– Гаразд, – мовило собаченя. – Йди за мною і не відставай.

Швидко вони дійшли до табуна верблюдів. Собаченя й каже:

– Скажи, кішечко, які в мене очі, вуха, паща і хвіст?

– Твої очі дивляться тьмяно, вуха повисли, паща розкрилася і висолопився язик, а хвіст волочиться по землі, – відказала кішка.

– Тепер дивися, що я робитиму! – вигукнуло собаченя й кинулося на верблюда.

І коли воно хотіло схопити його за ногу, то дістало сильний удар по голові й відразу здохло.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Собаченя і кішка, казахська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Собаченя і кішка, казахська казка"