Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Палай зі мною, Еліс Кларк 📚 - Українською

Читати книгу - "Палай зі мною, Еліс Кларк"

109
0
14.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Палай зі мною" автора Еліс Кларк. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Палай зі мною, Еліс Кларк» була написана автором - Еліс Кларк, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Палай зі мною, Еліс Кларк" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com ми представляємо вам захопливий роман "Палай зі мною" від талановитої письменниці Еліс Кларк 📚. Ця книга - це подорож у світ страстей, відчуттів та незабутніх емоцій.

У цій історії головний герой - це справжній ідеал мужності та відваги. Він - вогонь, який палає в нічному морі наших надій та бажань. Його страсті і відданість розпалюють полум'я в серцях читачів, роблячи кожну сторінку книги неймовірно захоплюючою. 🔥

Авторка Еліс Кларк - це талановитий письменник, який вміє перенести нас у свої творчі світи. Її слова - це чарівність, яка зачаровує та залишає слід в серцях читачів. Її герої - це живі персонажі зі своїми мріями, надіями і турботами, які залишають незабутні враження. 👫

На readukrainianbooks.com ми горді представляти цю книгу українською мовою. Наша бібліотека - це не просто сховище книг, але і культурний міст, який сприяє розвитку української мови та мистецтва слова. Кожна книга - це нова можливість відкрити для себе щось неймовірне. 📚✨

На нашому сайті ви знайдете найкращі твори від найвідоміших авторів та відкриєте для себе світ читання безкоштовно та без реєстрації. Приєднуйтеся до нашої спільноти читачів, де кожен може знайти щось особливе та неповторне. 🌟📖✨

Нехай слова книги "Палай зі мною" розгортаються перед вами як вогник, який освітлює темряву та приносить вам радість читання та відчуття нових емоцій. Приєднуйтеся до нас на readukrainianbooks.com і залишайтеся завжди відкритими для чудес літератури! 🌟🔥📚✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 95
Перейти на сторінку:
1. Селіна. Як я вперше вийшла з борделю дядечка

— Селіно, швидко, йди за мною! —  дядечко хапає мене за запʼясток і тягне прямо до зали зустрічі з клієнтами, тієї, де клієнт обирає підходящу дівчину. 

— Але… Я ще не готова! Я не буду, якщо там секс, я…

— Час відпрацювати свої борги, дівчинко. Я ростив тебе стільки років, стільки грошей вклав, тепер ти маєш попрацювати на мене. Я не поставлю тебе на щось жорстке, не бійся, — бубнить він, витягуючи мене до зали.

Тут вже стоять всі нарядні, розфуфирені і нафарбовані дівчата і незадоволено дивляться на мене. А в мене і на голові бардак, і з одягу доволі проста чорна сукня. Навіть туфлі не встигаю вдягнути, так і виходжу боса. 

— Це вже краще, — чоловік років тридцяти пʼяти оглядає мене, як якусь породисту коняку, хіба що в зуби не заглядає. — Ану, зніміть з неї сукню. Я маю подивитись ноги. 

— Що?... — тихо ойкаю, коли дядечко штиркає мене в бік. 

— Руки підіймай, хутко!

На автоматі підіймаю руки, бо звикла слухатись. Коли я не слухалась, він міг і вдарити… Бив там, де не залишалось слідів… Тіло до сих пір памʼятало цей біль.

Дядько хапається за поділ моєї сукні і швидко стягує її через голову. Я залишаюся в самій білизні. В голові б’ється одна думка: “Невже це станеться на мій день народження?”

Вихопивши з його рук сукню, я намагаюся прикритися нею від настирного погляду клієнта ескорт-сервісу, який шукає дівчину на вечір.

 — Що ж, непогано. Виглядає на диво чистою, — заявляє клієнт. — Беру цю. На тиждень. Оплачу повну погодинну вартість, але мені потрібна саме вона. 

На тиждень? Я кидаю на дядька погляд, повний страху. Він ні про що таке мене не попереджував. 

— Вона ще без досвіду, ну але ви самі обрали, — дядечко знизує плечима. — Якщо це для вас не проблема.

— Не проблема, — клієнт хитає головою. — Навпаки. Так навіть краще. Вона чиста, це її великий плюс.

 — А що я маю робити? — нарешті наважуюся запитати. 

— Все, що буде потрібно, — клієнт пронизує мене поглядом темних очей, ніби в душу зазираючи. В мене по шкірі аж мурахи йдуть… Страшно. — Загалом, вирішено, — він підходить до мене, підхоплює з підлоги сукню і тикає мені в руки. — Вдягайся, їдемо прямо зараз.

Хоч у кімнаті не холодно, я вся тремчу, не можу потрапити руками у рукава, не можу повірити, що все це відбувається зі мною… Може, це всього лише страшний сон?

— Давай хутчіш, — підганяє мене клієнт, невдоволено насуплюючи брови. — Мій час коштує дуже дорого, і крім того, ти маєш відпрацювати кожен витрачений на тебе цент, дівчинко.

Йду за ним, опустивши очі, і тільки коли ми виходимо на ганок, я розумію, що так і не взулася, і стою на мокрому бетоні босоніж. 

— Чому зупинилась? — запитує він, кинувши на мене презирливий погляд. — Ти забула, що мій час — гроші? 

— Я забула туфлі, треба повернутись, — бурмочу я, відчуваючи всю абсурдність цієї ситуації. 

—  Владлен Арсенович ніколи не повертається, — чую я чоловічий голос.

Навіть не розумію, звідки навколо нас зʼявляється ще четверо чоловіків. Вони всі кремезні і ніби на одне обличчя, певно, це його охорона.

— Марку, тобі слово не давали, — невдоволено каже Владлен, а потім переводить погляд на мене. — Сідай в машину. Нам час їхати.

Всього біля виходу із приміщення стоять три автівки. Один із чоловіків відкриває дверцята тієї, що посередині і жестом показує мені, щоб я сідала. Я йду до машини, відчуваючи, як ноги відразу стають крижаними, адже надворі жовтень. 

Сідаю на гладеньке шкіряне сидіння і відразу забиваюся в куток, намагаючись займати якомога менше місця. А вже за мить бачу, що Владлен Арсенович сідає поруч зі мною. 

Він знов окидає мене хижим поглядом, а потім простягає руку до мого стегна. За мить пальці починають ковзати по сукні, а очі… Він все так само дивиться прямо на мене, та ще й усміхається.

Ще секунда, і пальці торкаються шкіри. Мені страшно, серце в грудях нестримно колотиться, а коли його рука пірнає під сукню, то, здається, я і зовсім забуваю, як дихати. 

Це найжахливіший день в моєму житті, в цю мить мені здається, що я ось-ось задихнусь. Наче найбільші мої нічні жахіття  втілилися зараз у цьому звичайному на вигляд чоловікові. Мабуть, саме це мене й лякає — що він не виглядає якимось бандитом чи маніяком. Але його погляд  небезпечніший за погляд хижого звіра…

— Дівчинко, розслабся. Повір, якщо будеш гарно поводитись, ти навіть зможеш отримати задоволення… 

 

 

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 95
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Палай зі мною, Еліс Кларк», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Палай зі мною, Еліс Кларк"