Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Віщий сон, або Інтуїція, Софія Чайка 📚 - Українською

Читати книгу - "Віщий сон, або Інтуїція, Софія Чайка"

275
0
17.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Віщий сон, або Інтуїція" автора Софія Чайка. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Віщий сон, або Інтуїція, Софія Чайка» була написана автором - Софія Чайка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Віщий сон, або Інтуїція, Софія Чайка" в соціальних мережах: 

Ласкаво запрошуємо вас у захопливий світ внутрішніх таємниць та відкриттів, який ви знайдете у книзі "Віщий сон, або Інтуїція" від відомої авторки Софії Чайка.

Про книгу: У цій вражаючій історії ви зустрінете головного героя, чия інтуїція дозволяє йому відчути невидимі зв'язки між подіями та почуттями. Лабіринт душевних станів та емоцій розкриє перед вами таємниці спритності відчуттів та віддзеркалить справжню сутність людської душі. Ця книга – це подорож у світ внутрішнього самопізнання та відкриття магії інтуїції.

Про автора: Софія Чайка – відомий письменник, який своїми творами розкриває нам таємниці людської душі. Її слова вбирають у себе внутрішні переживання та переносять читачів у світ відкриттів і відновлення внутрішньої гармонії.

Чому readukrainianbooks.com? Наш сайт – це віртуальна бібліотека, де кожен може знайти для себе відгук на душу. Тут ви зможете читати найкращі твори світової та української літератури абсолютно безкоштовно. Це не просто каталог книг, але й спільнота любителів слова та краси мови. Читання українською – це акт збереження та розвитку мовної спадщини, який допомагає нам збагачувати світовідчуття та розуміти красу слова.

Запрошуємо вас відчути магію інтуїції та відкрити для себе нові горизонти у світі книг разом із readukrainianbooks.com. Ця книга – це привід зануритися у світ почуттів та розгадати таємниці душі! 🌌📖

Читайте українською – це спосіб відкрити для себе найглибші закутки своєї душі!

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 114
Перейти на сторінку:
Розділ 1

Це — тільки сон. Жахливий сон. Потрібно лише змусити себе прокинутися. Вона зможе це зробити. Їй не звикати.

Яна подумки повторювала короткі фрази, немов заклинання, сподіваючись, що вкрадливий голос в мобільному телефоні їй справді наснився. Дівчина на іншому кінці, мабуть, зовсім втратила терпіння, тому що раптом заволала:

— Алло! Яно, ти заснула?! Я практично готова приймати привітання, а ти мовчиш. Чи моя найкраща подруга оніміла від радощів?

За відчуттями саме так все і відбувалося. Яна не могла вимовити ані слова.

Вона щойно повернулася з лікарні, де декілька років працювала ординатором. День, переповнений подіями — як приємними, так і не дуже — нарешті закінчився. Погода стоїть майже весняна, але кількість пацієнтів не зменшується, і всі вони вимагають не тільки ретельного лікування, але й звичайного людського співчуття. Яна настільки втомилася, що навіть думка про вечерю не викликала в неї звичайного ентузіазму.

Зручно влаштувавшись на дивані, дівчина підклала під спину маленьку, вишиту гладдю подушку і спробувала розслабитися. Всупереч бажанню господині в її голові продовжували роїтися думки про Марію Іванівну з восьмої палати, яку щойно перевели в терапевтичне відділення після тяжкої кровотечі. Яну турбував стан Терези Вацлавівни, яка кілька разів на рік підліковувала в лікарні старе зношене серце, а родичі не поспішали провідати жінку похилого віку.

Коли з сумочки, завбачливо кинутої на диван — ближче до господині, пролунала знайома мелодія, дівчина неохоче вивудила смартфон з кишеньки. Телефонувала Вікторія — її подруга.

Через слово, пропускаючи деталі, Яна слухала про новий шинок, що розпочав роботу в центрі їхнього невеличкого, затишного містечка, про чудові гелеві нігті Вікторії та модного перукаря, до якого подруга записалася в чергу. Відбувалась звичайна, непримітна розмова. На початку. Але раптом, ніби між іншим, Віка вигукнула:

— О, мало не забула! Власне, заради цього я й телефоную. У тебе з'явилася унікальна можливість привітати мене першою. Ми з Віталіком одружуємося.

Заява подруги пролунала ніби грім серед ясного неба. Яна вирішила, що їй почулося, і перепитала:

— Одружуйтесь? З Віталіком?!

— З ним. З ким іще? Уявляєш?

Віка залилася багаторазово відредагованим, добре поставленим, переливчастим сміхом, а у Яни потемніло в очах. Вона майже задихнулася від потрясіння. Саме в цю мить дівчина й почала подумки повторювати слова, наче мантру, наївно сподіваючись, що вони зможуть повернути назад пережиті хвилини.

— Гей, подруго! Відгукнися, нарешті. Чи ти не тішишся моєму щастю? — не вгамовувалася Віка.

— Але ж ви так мало знайомі! Майже не зустрічалися. Наскільки мені відомо.

  Хоча… Адже вона могла й не знати, як все було насправді.

— Для справжнього кохання не існує такого критерію як час, — повчальним тоном зауважила Віка. Перед Яною спливло чарівне, немов порцелянове личко з гарними вигнутими бровами та примхливими повними губами, підкресленими дорогою помадою. — Хоча б зобрази радість. Не думала, що ти така егоїстка.

Хто б казав!

— Бажаю щастя.

Вийшло нещиро. Дивно, що їй взагалі вдалося вимовити бодай якісь слова.

— Ще дещо — ти будеш свідком на нашому весіллі. Відмови не приймаються. Свідком запишемо Василька, Віталієвого брата. Він, звичайно ж, не красень, проте поруч із ним ти виглядатимеш принцесою.

Яна ледь не застогнала. Цього вона точно не витримає. Весільна фотографія вийде чудовою! Маленька, фігуриста Вікторія в шикарній білосніжній сукні від якогось відомого дизайнера під руку з найвродливішим хлопцем у світі — світлокосим і життєрадісним Віталіком. Очі кольору гіркого шоколаду ніжно дивляться у світло-блакитні. Руки переплетені. На них — обручки. А поруч, немов з іншого світу, Яна — висока й непоказна, з вимушеною посмішкою на обличчі, і для повноти картини — пампушок Василь.

Не можна сказати, що вона недолюблювала Васю. Добродушний та сором'язливий хлопець нещодавно закінчив коледж і з захопленням споглядав на усіх жінок, особливо старших на декілька років. Однак дівчині, що страждає на невпевненість, цілий день красуватися перед величезним натовпом гостей і фотографом психологічно й так непросто. Від двоюрідного ж брата нареченого особливої ​​підтримки чекати марно. Він сам скидався на розгублену дитину.

Чому Віталік обрав саме Василя? Адже у нього є доросліші родичі?

Напевно, більшості її сумніви могли здатися смішними та по-дитячому наївними, але Яна нічого не могла з ними вдіяти. Як не могла змиритися з тим фактом, що Віталік обрав Вікторію.

Однак Яні Синичці доведеться прийняти як належне і перше, і друге. Як не крути, Вікторія — все ж її подруга. А Віталік...

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 114
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Віщий сон, або Інтуїція, Софія Чайка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Віщий сон, або Інтуїція, Софія Чайка"