Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Обійми пристрасті, Альона Гейруш 📚 - Українською

Читати книгу - "Обійми пристрасті, Альона Гейруш"

1 771
0
20.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Обійми пристрасті" автора Альона Гейруш. Жанр книги: 💙 Еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Обійми пристрасті, Альона Гейруш» була написана автором - Альона Гейруш, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика".
Поділитися книгою "Обійми пристрасті, Альона Гейруш" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com ми запрошуємо вас у світ неймовірних емоцій та загадкових історій. Одна з наших найбільш захоплюючих книг - "Обійми пристрасті" від відомої української авторки Альони Гейруш.

📚 Про книгу: "Обійми пристрасті"

У цій книзі Альона Гейруш відкриває перед нами захоплюючу історію кохання, яка перетинає кордони часу та простору. Головний герой - це загадкова особистість, занурена у світ емоцій та пристрастей. Його подорож розкриває таємниці минулого та виводить на поверхню потужні почуття, які перетинають всі перешкоди.

🖊️ Про автора: Альона Гейруш

Альона Гейруш - талановита українська письменниця, яка вражає своїх читачів вмінням створювати вражаючі образи та глибокі сюжети. Її творчість завжди наповнена почуттями та емоціями, які залишають незабутні враження.

🔓 Чому читати на readukrainianbooks.com?

У нас ви знайдете можливість поринути у світ найвищої якості літератури абсолютно безкоштовно та без обмежень. Наша колекція складається з найкращих бестселерів та шедеврів світової літератури. Тут ви матимете шанс насолодитися казками, детективами, романами та багато іншими жанрами, всіма вони написані мовою, яка вас бере за душу - українською! 🌟

Читання українською мовою - це не лише розвага, це наша культурна спадщина. Це можливість зануритися у світ слова, яке сповнене відчуттів та глибоких думок. Наш сайт - це ваш шлях у світ найкращої літератури українською мовою.

Не пропустіть можливість зануритися у світ почуттів та емоцій разом з нами. Приєднуйтеся до readukrainianbooks.com та відчуйте справжню силу слова! 📖✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 59
Перейти на сторінку:
Руслан Андрійович

Розділ 1 
Розслаблятися мені завжди допомагало віскі – мій улюблений напій. Хоч і дивно, що в мене є щось, що я люблю. Це слово мені незнайоме, адже я з дитбудинку. Батьків своїх не знаю, а тому ще з дитинства був позбавлений батьківської любові. Вийшовши з тієї ями, по-іншому дитячий будинок не назвеш, я подався у кримінальний світ, бо більше було нікуди, а там точно не до любові. Природа наділила мене грізними рисами обличчя, тому спочатку я використовував свій зовнішній вигляд для досягнення власних цілей. Потім я ставав все більш жорстокішим та егоцентричним. Мені вдалося стати безжальним для всіх, чим заслужив почесне місце Дона, простими словами – авторитет у кримінальному середовищі. Всім було достатньо мого погляду, щоб зрозуміти, що їм хана. Варто було мені заговорити, як всі мочилися під себе, виблюдки кляті. Я став тим, про кого боялися говорити. Завжди з холодним розумом, зовні спокійний і впевнений у собі, такий собі кусок сталі, сука. Так і прозвали мене – стальний. Я бачив людей наскрізь та розпізнавав їхні слабкі місця. Саме тому мені було дуже легко ними маніпулювати. Я брав все, чого мені хотілося і ніколи не питав дозволу. 
- Руслан, про що задумався? – запитав мене Влад. Він єдина людина, якій я довіряю. Ми з ним разом виросли і все пройшли також разом. Він для мене як рідний молодший брат. 
- Згадав минуле… 
Тепер ми працюємо з Владом в готельному бізнесі, а з криміналом давно зав’язали. Хоча й дотепер всі питання в кримінальному середовищі без мене не вирішуються. Таких справ стало набагато менше і не треба бруднити руки об недоумків. Але інколи чогось не вистачає. 
- Руслан, тобі вже 38 років. Варто задуматися про сім’ю. 
- Сім’я?! – розсміявся я. 
- Тим навіть не знаєш, що це таке і пропонуєш мені цю так звану «сім’ю».  
- Ну блін, невже тобі не хочеться жінку, до якої тебе буде тягнути більше, ніж один раз? 
- Такого не буде. Мною ніхто не буде керувати, а особливо жінка. 
- Ну як знаєш, а я щасливий, що знайшов таку як моя Каринка. І нічого вона не керує. Чувак, це називається компроміс. 
- Так, досить цієї любовної херні. Я стомлений і голодний як собака. Чому так довго нікого немає, щоб зробити замовлення?!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 59
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Обійми пристрасті, Альона Гейруш», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Обійми пристрасті, Альона Гейруш"