Книги Українською Мовою » 💙 Бойовики » Третій фронт 📚 - Українською

Читати книгу - "Третій фронт"

268
0
25.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Третій фронт" автора Владислав Валерійович Івченко. Жанр книги: 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 111 112 113 ... 123
Перейти на сторінку:
Україна на межі, всі ми на межі, а ви лякаєте мене якимось компроматом. Зовсім здуріли?

Чоловік почав гнівно сопіти. Він би, може, й кинувся на мене, щоб ударити, але вчасно зупинився. Тупцював на місці, сповнений гніву.

— Сподіваюся, що ви, пане Владюшо, мене почули, — нарешті вимовив він і подивився так, щоб налякати. Побачив, що я сміюся з нього, і тільки роздратувався.

— Сподіваюся, ви теж почули!

Він затремтів і пішов геть.

— Вони бояться тебе, Владюшо, — покрутив головою Бухгалтер. — І це погано.

— Так, не дуже добре. Але що я можу зробити?

— Я боюся, що коли ми виграємо битву, вони одразу спробують тебе вбити.

— Я майже впевнений у цьому. Вб’ють і почнуть розповідати про героїчну смерть рятівника Вітчизни. Ще й рейтинг собі зроблять на моїй крові.

— То що робити?

— Поки думати, як перемогти. А там подивимося.

А що було смикатися, коли ми були тут, як у тюрмі?

Невдовзі принесли нові супутникові фотографії. Чудовиськ прибувало. Я побачив «щорса», «катюшу» й «георгіївську стрічку». Проти «щорса» вирішив виставити отамана Тютюнника, той хоч із більшовиками вошкався, але небагато, і взагалі герой. Супроти «катюші» запланував поставити Шпиля, як потужну українську зброю, а на «георгіївську стрічку» навіть уваги не звернув, бо то було чудовисько кволе та прибацане.

У двері постукали, зазирнула Тетяна Павлівна, помітно схвильована. Мабуть, знову прийшла переконувати відмовитися від політичної кар’єри. Вони зовсім подуріли?

— М-м-можна?

— Заходьте.

— Пане Владюшо… — У неї дивно бринів голос, мабуть, дали їй дроздів і наказали будь-що звести з політичного шляху.

— Та не хвилюйте… — Я хотів її заспокоїти, а потім побачив пістолет у руці. Постріли, я вже кудись лечу, потім знову постріли. Я лежав на підлозі й побачив, що поряд упала Тетяна Павлівна з простреленою головою.

— Ти як? — спитав Бухгалтер, що присів поруч. Забігли охоронці, наставили автомати.

— Спокійно! Не стріляти! Бухгалтер урятував мене від замаху!

Потім уже прибігло керівництво, почали на мене кричати, що я вбив співробітницю Адміністрації Президента, потім побачили кров на мені. Тетяна Павлівна таки влучила. Дві кулі в бронежилет, одна у руку. Не дуже серйозне поранення, але крові достатньо.

— Подивіться її останні дзвінки, мабуть, кремлядь змогла за щось зачепити, — наказав я. Подивився на Бухгалтера. — Дякую, ти мене знову врятував. Відчув небезпеку?

— Та ні хера не відчув. Просто непогана реакція. Побачив, як вона вихопила пістолет, спробував затулити тебе, але не встиг. Вистрелити встиг. Лікаря!

Ще перед лікарем зайшов боєць і почав стріляти по мені з автомата. Встиг дати довгу чергу, поки його не пристрелили. Знову збило з ніг, гостро заболів бік, і я знепритомнів. Потім я бачив щось приємне, мені не хотілося прокидатися, але довелося, бо дуже плескали по щоках. Розтулив очі, побачив Бухгалтера.

— Сподіваюся, ми живі?

— Живі, живі. Нові знімки з кордону.

— Давай. «Шансончик», «ковбаса по 2,10», «артек», «радянський хокей». Ага, а ось це вже цікаво! «9-та рота» і «байкер»! У цих гадів, мабуть, нічого не лишилося, якщо вони кидають у бій останні недолугі розробки! Добре, дуже добре!

— І хто буде діяти проти них? — спитав Бухгалтер. — Президент залишив мені список із пропозиціями.

— Це та гнида Чеснаков. — Я скривився. — Ну, і що він пропонує?

— Проти «шансончика», «бардів» та «руського року» виставити розстріляних учасників з’їзду бандуристів, — прочитав Бухгалтер із аркуша. Я зареготав.

— Я знав, що Чеснаков — ідіот, але не думав, що настільки. Розстріляні бандуристи зі з’їзду?

— А що не так?

— Не було ніякого з’їзду! Це як конкурс милозвучності, де українська зайняла друге місце. Вигадки для дебілів із комплексом меншовартості!

— Але кого виставляти, як не бандуристів?

— «Хамерман знищує віруси». Це найкраща група України.

— Тут написано, що вона російськомовна.

— Захищати Україну можна будь-якою мовою. Викликайте їх на концерт.

— Була пропозиція викликати Макаревича.

— Який, у сраку, Макаревич?

— Але він же за Україну!

— Його музика застаріла, наче лайно мамонта!

— Тоді, може, українських бардів?

— Що? Барди? Ізгіб гітари жопой? Нахер бардів!

— Але чи справляться ці «Хамермани»?

— Справляться. Я був кілька разів на їхніх концертах. Вони розтрощать цю кремлядську іплоєбень на друзки. Але про всяк випадок запроси Даніелу. Янгольські голови ніколи не завадять. Тільки не кажи, що це я наказав. Нехай президент попросить.

— Зрозумів. — Бухгалтер почав записувати за мною. — Що за «патріарх»?

— Символ кремлядської церкви, яка мусить тримати Україну в покорі. Проти «патріарха» стануть братчики та митрополит Василь.

— Хто проти «ковбаси по два десять»?

— Салогуб нею займеться. Проти «радянського хокею» поставимо ФК «Партизан».

— А проти «артеку»?

— По «артеку» спеціалізується Лембіт Короєдов. Запрошуйте його, нехай потрощить цих содомітів, які розбещували малолітніх.

— Тут іще просять не використовувати гомофобську риторику. Ми ж ідемо до Європи.

— Бухгалтере, в дупу політкоректність. Переможемо, тоді й будемо фільтрувати базар.

— А як щодо «дев’ятої роти» та «байкерів»? Хто проти них?

— Ніхто. Це ж сміх, а не чудовиська. Повне лайно.

Я засміявся, і в мене почав боліти бік. Потім виблював. Бухгалтер почав прибирати.

— Вибач! Поклич, тут же мусить хтось бути, нехай приберуть.

— Я заборонив заходити будь-кому, бо кремлядь легко ламає людей на відстані.

— Що зі мною?

— Два кульові поранення після останнього нападу. Неважкі, бо бронежилет згасив швидкість. Але все одно тобі дуже пощастило, кажуть лікарі. До речі, коли тебе несли, іще один охоронець спробував тебе вбити.

— Диви, як я заважаю кремляді! На що ловили моїх вбивць? На дітей?

— Так. У Тетяни Павлівни була улюблена хрещена, схопили її. В одного з охоронців своя дитина, а у другого схопили батька, якого той дуже любив.

— Уміють знаходити слабкі місця. — Я закрутив головою. Дуже добре, що я був закоханий у Білу вбивцю. Когось би іншого кремлядь уже схопила й тиснула б на мене, а її не схопиш!

— Президент і всі інші вражені, бо ж стріляли бійці з особистої охорони. Зараз вона повністю нова, але довіри їй немає. Довіряють тільки мені.

Він був блідий, заморений і спокійний.

Якісь крики та постріли за дверима. Швидкий бій, потім нам доповіли, що все добре, кількох бійців, які намагалися прорватися до моєї палати, знищено.

— Кремлядь біситься, так хоче вбити мене. Що ж, це добре, значить, не відчуває впевненості щодо завтрашньої битви, — посміхнувся я.

Невдовзі мені знову зробилося зле.

— Знеболювального!

— Владюшо, тобі кололи вже! Досить!

— Бухгалтере, мені потрібно думати про третій фронт, а не про біль! Швидше!

Він уколов, біль відступив. Я сказав, що ще треба зробити. Збирав геть усіх чудовиськ, які б могли прислужитися Україні. У двері постукали.

— Це президент! — почувся знайомий вже голос.

— Заходьте, тільки

1 ... 111 112 113 ... 123
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Третій фронт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Третій фронт"