Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Флеш Рояль, Тала Тоцка 📚 - Українською

Читати книгу - "Флеш Рояль, Тала Тоцка"

1 365
1
09.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Флеш Рояль" автора Тала Тоцка. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 116 117
Перейти на сторінку:

Тепер йому було важливо чути її збите дихання, бачити її очі, обличчя, дивитися, як вона скрикує і закушує пальці, і від цього зовсім затуманювало розум, а свідомість миготіла десь в глибині неяскравими спалахами.

Максим намагався нависати, а Діна навпаки, тягнула до себе і втискалася в нього, вона і так давно заповзла до нього під шкіру й вгніздились в душі, а тепер він відчував в змішаному диханні, в сплетених тілах, в розпаленілій і розплавленій шкірі те, над чим колись лише поблажливо посміювався — і стануть двоє одна плоть. Правий був той блаженний, що так говорив, даремно Максим йому не вірив. Вони тепер справді одна плоть. Просто тому що по-іншому бути не може.

...Вони заснули коли за вікнами вже давно розвиднілося, після третього заходу сил не залишалося навіть на душ. Максим притягнув свою сонну дівчинку до себе, накинув на них двох простирадло і провалився в міцний глибокий сон без сновидінь, відчуваючи на шиї рівне, тепле дихання.

Любі читачі, дівчатка та хлопчики (якщо є)))!

Щиро вдячна за такий теплий прийом до цієї історії. Ні, не лякайтесь, ми не прощаємось, ми всього лише перегортаємо останню сторінку першої частини на зворушливій та палкій ноті. Наші закохані нарешті перестали мотати одне одному нерви і порозумілися, та ще й як порозумілися! Ми залишимо їх ненадовго, а самі перейдемо до другої частини яка має назву "Соната для Бетховена".

До речі, якщо вам сподобалась ця книга, а ви ще не натиснули на зірочку, саме час це зробити, мені буде дуже приємно!

Ви вже здогадались, що перед нашою парою постане величезна проблема? І ви мабуть здогадалися, як цю проблему звуть... Друга книга теж буде безкоштовною в процесі викладки, то ж запрошую всіх... на весілля! Так, скоро в нас весілля, але чи буде воно веселим та чи буде воно добровільним?.. Читаємо!

Ваша ТТ

Кінець

З цією книгою читають Еротика 186802 Колишній Ульяна Соболева 547990 Сучасна проза 237321 Геніальна дурепа Інна Камікадз 406143 Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 930754
1 ... 116 117
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Флеш Рояль, Тала Тоцка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (1) до книги "Флеш Рояль, Тала Тоцка"
Сімка
Сімка 28 квітня 2023 10:49

Цікава , легка книжка для читання вільним вечором.