Книги Українською Мовою » 💙 Бойовики » Кладовище домашніх тварин 📚 - Українською

Читати книгу - "Кладовище домашніх тварин"

4 260
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Кладовище домашніх тварин" автора Стівен Кінг. Жанр книги: 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 121 122
Перейти на сторінку:
лишилося тільки два ресторани цієї мережі. Один з них розташований у Бенгорі, штат Мен.

145

Американське ток-шоу, що виходило з 1962 до 1992 року. У 2002 році шоу було внесено у список п’ятдесяти найкращих шоу всіх часів. Саме ця програма стала моделлю для сучасних вечірніх ток-шоу.

146

Свамі Вівекананда (1863–1902) — індійський релігійний філософ, релігійний діяч, учень Рамакрішни. У 1893 році виступив на Всесвітньому парламенті релігій у Чикаго. Прибуття Вівекананди в США багато хто вважає відправною точкою інтересу західного світу до індуїзму. Впродовж чотирьох років, перш ніж повернутися в Індію, Свамі читав лекції про індуїзм у різних університетах, відкривав релігійні центри в Нью-Йорку та Лондоні.

147

Вигаданий персонаж, створений письменником Едгаром Райсом Берроузом. Уперше з’явився у книзі «Тарзан, приймак мавп» у 1912 році. Усього Берроуз написав 24 романи про світ Тарзана. Персонаж з’являвся в багатьох фільмах, телевізійних передачах, на радіо, в коміксах та комп’ютерних іграх.

148

Джиммі Дюранте (1893–1980) — американський співак, піаніст, комік і актор. Завдяки своєму грубому, різкому голосу, нью-йоркському акценту та гумору став однією з найвідоміших зірок Америки у 1920—1970-х роках. «Шоу Джиммі Дюранте» виходило з 1954 до 1956 року. На початку та в кінці шоу Дюранте вимовляв фразу «Добраніч, місіс Калабаш, де б ви не були». Ім’я «місіс Калабаш» обросло легендами ще під час виходу шоу. До сьогодні невідомо, до кого саме звертався Джиммі Дюранте.

149

Позакорабельна діяльністіь (ПКД) — робота космонавта поза Землею і водночас поза космічним кораблем.

150

Месмер Фрідріх Антон (1734–1815) — німецький лікар, творець вчення про тваринний магнетизм. Вивчав теологію і медицину у Віденському університеті. Займався питаннями практичного використання магнетизму. Був переконаний в існуванні певної таємничої сили — флюїда. Феномен месмеризму сприяв формуванню наукових уявлень про гіпноз та практичних методів гіпнотерапії.

151

Карл Малден (1912–2009) — американський актор, лауреат премії «Оскар» і «Еммі». Знявся в понад сімдесяти фільмах, серед яких: «У порту», «Трамвай бажання», «Як був завойований Дикий Захід». Президент Академії кінематографічних мистецтв і наук (1989–1992). Протягом 70—80-х років — обличчя і голос транспортної компанії «Американ Експрес».

152

Слоган з американської соціальної реклами 60-х років, спрямований на зниження рівня злочинності. Реклама агітувала водіїв не залишати ключі запалювання в машині, щоб не спокушати потенційних злочинців.

153

Місто неодноразово згадується у творах Стівена Кінга — «Жереб Єрусалима», «Салемз Лот» і «На коня».

154

«Нью-Йорк Янкіз» — бейсбольна команда, головний суперник улюбленої команди Стівена Кінг «Ред Сокс». У 70-х роках між командами точилася запекла боротьба. Оскільки «Нью-Йорк Янкіз» стояли на шляху «Ред Сокс» до чемпіонства, Кінг їх, м’яко кажучи, недолюблював.

155

«Red Hot» — пісня американського співака Роберта Ґордона (народився у 1947 році).

156

Джордж Ромеро (народився у 1940 році) — американський кінорежисер, сценарист. Культова особа в хоррор-індустрії. Так званий «батько» зомбі. Знятий у 1968 році фільм «Ніч живих мерців» назавжди змінив обличчя жанру. Ромеро та Кінга пов’язує давня дружба. Ромеро зняв Стівена Кінга у фільмі «Калейдоскоп жахів», а також екранізував роман Кінга «Темна половина». Старі друзі розважаються, вставляючи у свої твори посилання одне на одного. Наприклад, у фільмі 1985 року «День мерців» для одного із зомбі книга Стівена Кінга «Салемз Лот» є єдиним спогадом про минуле життя.

157

Алюзія на рядки з поеми Томаса Стернза Еліота «Порожні люди», вперше опублікованої у 1925 році.

158

Бальзам, який є зовнішнім анальгетиком.

159

Транспортна компанія.

160

Норман Роквел (1894–1978) — американський художник-ілюстратор. Протягом сорока років ілюстрував обкладинки журналу «The Saturday Evening Post». Саме ці малюнки має на увазі Стівен Кінг.

161

Персонаж однойменного мультфільма Волта Діснея — слоненя з величезними вухами, яке вміє літати. У 1942 році мультфільм отримав «Оскар» за найкращу музику.

162

Фраза «Цярлі, вибацяй» (спотворене «Чарлі, вибачай» — Оз імітує азійський акцент) вперше з’явилася в рекламі консервованого тунця, персонаж якої — тунець Чарлі — постійно потрапляв у конфузні ситуації і чув цю фразу на свою адресу. На сьогодні ці слова стали ідіомою, яку використовують, коли хочуть не просто повідомити неприємні новини, а й іронічно натякнути, що допомоги чекати не варто.

163

Метт Діллон — головний герой серіалу в жанрі вестерн «Дим зі ствола», шериф, який наводив лад у Додж-сіті, штат Канзас. Честер — його помічник і права рука. У Честера не згиналася права нога, тому він ходив кульгаючи.

164

Канонічний для англомовного світу переклад Біблії, виконаний під патронатом короля Якова у 1611 році. По сьогодні саме цей текст має статус офіційного, «авторизованого» королем перекладу, хоча насправді жодного королівського затвердження не отримував.

165

Фігура складного пілотажу, названа на честь німецького льотчика-аса Макса Іммельмана (1890–1916).

166

Франклін Пірс (1804–1869) — 14-й президент США. Був при владі з 1853 до 1857 року.

167

П’ютер — сплав олова з іншими металами, такими як мідь або свинець.

168

Відома фірма, що виготовляла медичні засоби та обладнання.

169

Марка газонокосарки.

1 ... 121 122
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кладовище домашніх тварин», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кладовище домашніх тварин"