Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Міфи, що мешкають поруч, Сергій Бобрицький 📚 - Українською

Читати книгу - "Міфи, що мешкають поруч, Сергій Бобрицький"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Міфи, що мешкають поруч" автора Сергій Бобрицький. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 136 137
Перейти на сторінку:

Самеді

Клан магів-шаманів, володарів духів. Беруть свій початок від Барона Самеді, божества релігії вуду. Нащадок голови клану (функцію голови виконує верховний шаман) – Газіні Самеді. Верховний шаман – Еймей Самеді.

Церерадис

Діти Деметри, богині землі та родючості. Добре володіють магією Землі. Багатий клан, що збудував імперію на аграрній промисловості. Проблем із урожаєм на їхніх полях немає ніколи. Голова клану – Архонт, Ніка Церерадис. Спадкоємець клану – Деміс Церерадис.

Ієрархія магів

Усі маги планети мають однакову, загальновизнану систему виміру магічної сили. Так як заклинання та магічні техніки досить чітко діляться за рівнем складності та вимагають абсолютно різних обсягів енергії та рівня концентрації при використанні. Отже, всі маги, залежно від сили та таланту, діляться на кілька типів:

1. Неофіт.

Маг, який тільки починає вивчати Силу і способи керування нею. У магічних сім'ях (де навчати дитину магії починають дуже рано) відповідає віку з 7 до 16 років.

2. Аколіт.

Маг, який закінчив первинне навчання та здатний далі навчатися самостійно. Відповідає приблизно 16-25 років.

3. Адепт.

Приблизно до 25 років Аколіт здатний скласти іспит на Адепта, обравши та створивши заклинання даного рівня без попередньої підготовки, з першого разу. Верхньої межі віку в даного рангу немає, оскільки подальший розвиток може також залежати від природного таланту до магії, тобто від ступеня обдарованості.

4. Аскет.

Маг «вище середнього», вік не має значення, ранг досягається шляхом тривалих тренувань у ранзі Адепта та володіння більш ніж стандартним талантом до магії. Аскети вже зараховуються до «найкращих серед найкращих» у магічному суспільстві. З них набирають собі найближчих помічників та охоронців голови кланів.

5. Архонт.

Вищий рівень, якого може досягти маг, який не є сином/дочкою бога. Величезні резерви сили плюс мозок, що працює, мов потужний комп'ютер, дозволяє створювати заклинання найвищої складності і забійної сили за якісь секунди. Атакуючий потенціал Архонта порівняний із середньою ядерною бомбою. Мова про Архонта без будь-яких Знамень. А їх наявність може підняти потенціал такого мага в рази. Насправді, подальший розвиток залежить тільки від навичок конкретно взятого Архонта. Траплялися випадки, коли Архонти з колосальним бойовим досвідом знищував молодих Напівбогів.

6. Напівбог.

Син чи дочка однієї з численних богів нашого світу. Енергетичний і розумовий потенціал будь-якого Напівбога від народження вже знаходиться на рівні Аскета, іноді – Архонта. Вони як мінімум десятикратно сильніші і швидші фізично будь-якої людини. Вбити Напівбога можна тільки найвищою магією. В інших випадках, кров божества постійно відновлюватиме свого носія. Найбільш обдаровані Напівбоги з'являються від союзу божества і мага (а не простого смертного).

Для розкриття максимального потенціалу, до Напівбога з дитинства приставляють наставника в рівні Аскет, як мінімум. І до повноліття в голій силі Полубогу не може протистояти жоден Архонт.

Прикладом поєднання неймовірних розумових та магічних здібностей в одному Напівбозі є Чингісхан, син тюркського божества смерті Ерлика. Свою велику імперію хан побудував зовсім не на швидких конях та луках, як заведено писати в людській історії. Три чверті його незліченних армій (понад сто п'ятдесят тисяч бійців) займали загиблі в боях воїни. Темуджин аж до сьогодення є рекордсменом у плані кількості одночасно викликаних та утриманих під контролем мерців.

Магічні мови

Мала Дивна Мова

Мова символів, за допомогою яких маги будують дев'яносто п'ять відсотків своїх заклинань.

Велика Дивна Мова

Мова, якою будують заклинання Великі маги (Архонти та Напівбоги).

Первинна Дивна Мова

Цією мовою користуються боги.

Заклинання

Води Сущого

Атакуюче заклинання Архонтів Псарас. Основа – магія Води, вплив через Астрал та ментальна магія. Складається із двох незалежних одна від одної частин. Одна ідеально підходить для боротьби з ворогами з плоті та крові, являючи собою величезну хвилю, після влучення в яку вся органіка просто розчиняється, не залишаючи навіть кісток. Друга частина заклинання б'є по безтілесним сутностям, будучи чудовою зброєю проти елементалей, невпокійних душ, духів предків та їм подібних. А також проти магів-менталістів, які вміють посилати свої астральні проекції в далекі подорожі та ворожих оракулів, які прагнуть чужих таємниць.

Гнів Карги

Прокляття рівня Архонту. Основа – магія Темряви, Землі та вплив через Астрал. Всі кістки та тканини жертви немов старіють на тисячі років, обсипаючись потертю. За кілька секунд від жертви залишається лише купа праху. Захистити від Гніву може не кожен Щит рівня Архонта. Якщо прокляття вже пройшло через щит і почало діяти – зупинити його неможливо. Відомий випадок уповільнення дії прокляття за рахунок колосальної сили волі та магічної могутності жертви, проте результат було вирішено наперед – смерть.

Має ослаблений варіант (Малий Гнів Карги), якому не по зубах Щити Архонтів, але справляється зі Щитами рівня Аскет і нижче. Крім цього, ще одним недоліком ослабленої версії є те, що створюється вона довше, ніж оригінал, через більшу громіздкість «милиць», впроваджених для Аскетів. На підготовку старшої версії прокляття йде близько половини хвилини, а молодшої – близько п'яти хвилин.

1 ... 136 137
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Міфи, що мешкають поруч, Сергій Бобрицький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Міфи, що мешкають поруч, Сергій Бобрицький"