Книги Українською Мовою » 💙 Постапокаліпсис » Книга перша. У пошуках Дивли, LesykLab 📚 - Українською

Читати книгу - "Книга перша. У пошуках Дивли, LesykLab"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Книга перша. У пошуках Дивли" автора LesykLab. Жанр книги: 💙 Постапокаліпсис. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 156 157 158 ... 164
Перейти на сторінку:

- У тебе є сумніви, - сказала Мати. - Ти приховуєш правду. Дай мені зазирнути до тебе. Дай побачити твій дух, твою істину, перш ніж покажу, де ця твоя генерація.

Вісім коротко скрикнула, коли одна з ложноножек Матері обвила її і міцно стиснула.

Єва простягла руку до сестри, і їхні пальці ненадовго зіткнулися, перш ніж хибка підняла Вісім вгору.

- Що ти робиш, Мати? - Запитала дівчинка. Вісім брикалася, намагаючись вивільнитись, але була поглинута ектоплазмою зустрітого ними створення.

Сліпучий спалах світла вирвався з Матері. Єва міцно заплющила очі, але на сітківці залишився відбиток: нерухома Єва Вісім, яка миттєво втратила весь свій одяг і речі. Єва повільно розплющила очі і побачила, що її сестра висить усередині Матері, і тіло Вісім стало таким же прозорим, як у створіння, що її поглинув. Крізь шкіру, що просвічує, і м'язи можна було розглянути скелет і кровоносні судини.

– А я й не хочу тут бути. Я нічого цього не хотіла, - повторила Мати Вісім голосом.

- Відпусти її, - попросила Єва. - Прошу тебе, Мати, відпусти її.

- Нездійснені бажання глибоко поранили її, - сказала Мати. - Дивись, як сильно отруїла її ненависть. Ось тут. - Дівчинка бачила, як серце сестри жене по її жилах чорноту. – Я не виношу ненависті.

- Її образили, так, завдали їй болю. - Єва прикрила очі і постаралася відволіктися від моторошного болю в ребрах. – Мені теж боляче, Мати… Матр.

- Це правда, їй завдали біль. Однак і вона у свою чергу завдає біль іншим. Вона образила тебе. - Мати продовжувала вивчати Вісім. - Я не бачу необхідності продовжувати цей ланцюжок.

Єва розплющила сльозливі очі. Вона дивилася на серце сестри, що б'ється.

- Ні, - закричала дівчинка. - Не вбивай її!

– Сім'ю? Так, - озвалася Мати. – Доглядати своїх, дбати про них. Як я дбаю про своїх малюків. - Створення просунуло ложноножку всередину Притулку. – Однак, щоб виростити їх у цьому світі, вона має злитися зі світом. Тож тому й бути. - У Єви на очах яскраво забарвлена ​​квітка, схожа на орхідею, пройшла по ложноніжці всередину тіла Матері. - Я заспокою її змучений дух, - сказала Мати, і квітка попливла до тіла Вісім, підвішеного всередині тіла Матері.

– Що ти робиш? - Запитала Єва ледве чутно.

– Я регенерую її дух, перероджую тіло, – відповіла Мати.

Квітка впливла у відкритий рот Вісім і пішла далі її прозорим тілом. Вісім забилася і засмикалася всередині створення. Єва спостерігала, як ноги її сестри сплелися в одне ціле, а пальці на ступнях витяглися в хвилясті пагони.

– …змінюю її на краще, – співала Мати.

Волосся старшої почало стрімко рости у всіх напрямках, закручуючи і звиваючись у вузли, прямуючи назовні.

– …зцілюю все, що завдавало їй біль…

Шкіра дівчини стала жорсткою та темною, вкрилася зморшками та потріскалася.

– …відтворюю її наново…

Руки витяглися і стали гілками. Пальці перетворилися на листя.

– Я змінила її. Вона еволюціонувала і увійде у цей світ по-новому. Тепер вона вільна покинути моє лоно.

Мати випустила перероджену Єву Вісім – тепер та стала чимось зовсім іншим, напівдеревом-напівлюдиною. Вісім повернулася до молодшої сестри, і її тіло заскрипіло.

- Вибач мені, - прошепотіла Єва-дерево. Крихітні бутончики пробивалися на вигнутих гілочках, що колись були волоссям Вісім.

«Я сплю і бачу сон, – подумала Єва. - Брежу, напевно, від болю. - Вона заплющила очі і згорнулася калачиком. – Так і помру тут, у Серці лісу».

Блискуча ложноніжка простяглася до дівчинки. Крижаними, слабкими, тремтячими руками вона взяла ложноножку і притиснула до своїх грудей. На дотик ложноніжка виявилася теплою.

Дихання Єви Дев'ять сповільнилося.

«Куди попрямує мій дух, коли я помру?» - Запитала Єва якось.

«Одного разу ти дізнаєшся, Єва, – сказав Ровендер. – Але гадаю, цей день настане не скоро».

- Рови, ти помилився, - прошепотіла Єва. - Сподіваюся, ти мене не забудеш.

«Незабаром побачимося, Матре, – думала вона. – Давай вирушимо у цю нову подорож разом». Вона вдихнула останній раз, відчуваючи, як хибка обвивається навколо її змученого тіла.

Розділ 32. Еволюція.

Єви Дев'ять здавалося, що вона відмокає у теплій ванні. Вона спробувала поворухнутися, але тіло не послухалося її. Очі дівчинки залишалися закритими, а в голові звідкись виникла розмита картинка: ніби її тримає якась жінка на руках.

"Я померла?" - спантеличено подумала Єва.

– Ні, – відповіла жінка. Єва постаралася зосередитись на її рисах обличчя і побачила легку усмішку – зовсім як на силіконовому обличчі Матр. Жінка прочісувала волосся Єви довгими пальцями, розплутуючи його, і з кожним рухом вони все більше втрачали колір. – Ти не вмерла. Ти, яка використовувала своє передсмертне дихання, щоб благати про спасіння життя іншого тепер зі мною. Я зцілю тебе.

«Зцілюєш мене? Як?

- Розплющ очі і побачиш, - відповіла жінка.

Єва розплющила очі і виявила себе всередині істоти, що світиться, всередині Матері. Як і в сестри, шкіра дівчинки стала прозорою, і крізь неї легко було розглянути зламані ребра та порвану легеню. Сяюча ектоплазма Матері текла навколо і всередині Євиного тіла, лікуючи його.

1 ... 156 157 158 ... 164
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Книга перша. У пошуках Дивли, LesykLab», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Книга перша. У пошуках Дивли, LesykLab"