Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Всі барви неба, Хелена Власенко 📚 - Українською

Читати книгу - "Всі барви неба, Хелена Власенко"

369
0
21.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Всі барви неба" автора Хелена Власенко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 101
Перейти на сторінку:

- Можливо я, просто, не той самий...- зупинився біля неї і гірко посміхнувся.  

Хлопець тихо попрощався і вийшов на вулицю - в дощ, який розійшовся з новою силою. 

 Ліна сиділа самотньо ще якусь хвилину, безвідривно дивлячись в одну точку. Потім, наче згадала щось важливе, заметушилась і потягнулась до пальта позад себе. Ненароком зачепила сумку, повішену на спинку крісла і та впала. Весь вміст розсипався по підлозі. Вона поспіхом почала збирати і запихати свої речі назад в сумку. Схопила пальто і вибігла на вулицю. Сльози підступами до очей, а вона не хотіла, щоб її бачили заплаканою. Ліна ішла, не намагаючись сховатись від дощу. Парасолька залишилась в кафе, то й добре - цей безперервний потік води приховає її біль.

{ touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 3 ... 101
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Всі барви неба, Хелена Власенко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Всі барви неба, Хелена Власенко"