Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Шалена жінка та бос-недоумок, Маріанна Аріна 📚 - Українською

Читати книгу - "Шалена жінка та бос-недоумок, Маріанна Аріна"

167
0
01.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Шалена жінка та бос-недоумок" автора Маріанна Аріна. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 143
Перейти на сторінку:
Глава 1.1.

***

Далі стало ще «цікавіше». З'ясування відносин вилилося в наїзди один на одного на підвищених тонах. А згодом, якось непомітно додалися епітети: «істерічко», «мудак», «стерво», «бовдур». Щоправда, при свідках ні він, ні вона не дозволяли собі переходити на особистості. Співробітники і так ховалися як миші по норах, коли в його кабінеті вони починали сперечатися, гарчати один на одного і здіймати черговий скандал. Звукоізоляція не дозволяла почути всі подробиці. Але факт крику шефа та підлеглої приховати не вдавалося. Втім, вони про це й не думали. Занадто були захоплені з'ясуванням відносин.

Начебто відчувши, що шеф згадує її «незлим, тихим словом», Кейт фурією влетіла до його кабінету і голосно грюкнула дверима. Він тільки скривився. І напружився як хижак.

– Ось ваш контракт, через який ви так здійняли стільки галасу! – секунда, і документ полетів у його бік.

– Ти зовсім охреніла, чи що? – Чейз миттєво підскочив з крісла. – Зовсім вже страх втратила?

Кейт у відповідь недобре посміхнулася:

– Страх? Та хто тут вас боїться? Точно не я. – різкий поворот на місці змусив її руду шевелюру здійнятися вгору.

– Ну все… Ти догралася. – Чейз стрімголов кинувся до неї і схопивши за горло, притиснув до стіни. Бажаючи задавити морально і психологічно, він прижав її своїм потужним тілом до стіни. Враховуючи суттєву різницю в зрості та комплекції, фактично нависнув над нею як гора.

В очах Кейт спочатку спалахнуло здивування, потім розгубленість, а ще трохи згодом – справжня лють. Відсутність страху в її погляді знову здивувала Чейза.

– Забери від мене свої брудні руки, мудак! – прошипіла вона наче змія. І наступної миті він почув незрозуміле клацання десь на рівні своїх стегон.

Коли опустив очі, настала його черга впасти в шок. У її руках був складений ніж, який притискався до його паху. Він машинально прибрав руки і відсахнувся. Кейт же переможно глянула на нього, різко розвернулася і вийшла, голосно грюкнувши дверима.

 

***

– Що-що?? Повтори, будь ласка, ще раз... – Ділан, друг Чейза, так сміявся, що мало не впав з високого стільця біля барної стійки. – Вона приставила ніж до твоїх яєць? Боже, я вже обожнюю цю жінку.

– Замовкни, бовдур. Подивився б я на тебе у такій ситуації. – буркнув Чейз, потягнувши віскі зі свого келеху. На друга він не сердився. Хоча було неприємно зізнаватися в такому.

– Брате, ти зустрів жінку, у якої яйця не менше за твої. Це твоя карма за сльози всіх покинутих та принижених тобою жінок. – Ділан продовжував відчайдушно реготати.

Чейз вже пошкодував, що погодився випити з ним в улюбленому пабі. Хоча швидше жалкував про те, що розповів йому про Кейт.

– Ой, я тебе прошу… Нікого не принижував. Вони самі створювали якісь ілюзії щодо мене. Хоча я одразу ж розставляв усі крапки над «і». А потім ще й звинувачували мене у всіх можливих гріхах. І до чого тут я?

– Цікаво де ж вона його ховала, той ніж?  – замріявшись розмірковував Ділан. –  В білизні? Або у панчохах? Вона ж носить панчохи?

– Я тебе зараз вдарю! Не смій думати про її білизну чи панчохи. – спалахнув Чейз. Але зробив глибокий вдох та трохи помовчавши, додав. – Так, вона носить панчохи, як я встиг помітити. Але тебе це не стосується!

– Ти диви… Це що, ревнощі? Та такого не може бути. Для тебе ж всі баби – люди другого сорту. Щоб якась зачепила тебе – це щось із області фантастики.

Чейз ще більше нахмурився та незадоволено фиркнув.

– Та зараз… Не ревную я її. Просто хочу завалити і відтрахати так, щоб ходити не змогла. А потім послати «на…», щоб гонор збити з цієї сучки.

– Ха! Хто тут кого завалить – це ще дуже спірне питання. – Ділан поплескав його по спині. – Дивись, щоб потім ти зміг ходити. Та щоб зберіг цілим свого «молодшого друга». Щось мені підказує, що твоя руда фурія на все здатна. 

– Вона не моя. – буркнув собі під ніс Чейз і поглянув на друга з-під брів. Але заперечити нічого не міг. Хто знає, може це стерво і в ліжку ніж тримає десь близько.

А от сама думка про Кейт у його ліжку, яка б тремтіла під ним, чи то від страху чи від збудження – його  дуже  захопила. І настільки сильно, що він навіть не відразу почув, що Ділан намагався привернути його увагу.

– Агов, чувак. Розмріявся? Поїду-ка я додому. Завтра ще робочий день. Та й тобі треба відпочити перед зустріччю зі своєю рудою фурією. Сил набратись для «нового бою». І, до речі, бережи своє «господарство». А то ще щось недобре станеться... – Ділан знову розреготався і пішов, поплескавши на прощання його по плечу.

Чейз залишився сидіти за барною стійкою. Думав ще випити, щоб нарешті розслабитися. Але, занурившись у думки про все, що сталося сьогодні, з кожною хвилиною ставав тільки злішим і злішим. Зрештою роздратовано жбурнув гроші на стіл та швидко вийшов на вулицю. Потрібно було скоріше дістатися додому та завалитися спати, поки він не вибухнув остаточно і не вчинив що-небудь дуже не добре.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
{ touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 3 ... 143
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Шалена жінка та бос-недоумок, Маріанна Аріна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Шалена жінка та бос-недоумок, Маріанна Аріна"