Книги Українською Мовою » 💛 Гумор » Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса 📚 - Українською

Читати книгу - "Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса"

315
0
25.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса" автора Іван Семесюк. Жанр книги: 💛 Гумор. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 20 21 22 ... 28
Перейти на сторінку:
не сьогодні-завтра буде остаточно і якісно вирішено, бо скільки можна терпіти вибрики цих дикунів! Послухайте фраг­мент його сьогоднішньої промови.

«Панове народні обранці! Всі ми з дитин­ства пам’ятаємо смак яблук, отриманих шля­хом насильницького схрещування на станції імені Л.П. Симиренка. Цей сорт називається «Слава переможцям», на теренах колишнього СРСРу більш відомий як «Слава победителям». Як бачимо, це яблучко є результатом саме вкраїн­ської винахідливості, але проклятий кацапський інтернет, як завжди, всю славу переможців під­грібає під себе! Якесь академічне опудало пише: «Сорт осеннего срока созревания в центральних областях России. Районирован почти повсеместно в регионах промышленного садоводства России». І жодного натяку на Україну! Я ж собі міркую, що на станції час заміксувати новий сорт яблук для центральних областей вищеозначеного регі­ону — сорт «Горе побежденным». Неїстівний кис­ляк, уредний для зубів і шлунку, і на вигляд щоби було хуйове і страшне, все в зморшках і плямах, але врожайність щоби була люта. Щоби до біса цього гівна родило.

Прийшов час нашим військовим адміністраціям засіяти цим фруктом все, що тільки можна! Всю Московію аж до Уралу — у той час, як всі інші дерева порубати на дрова. Практичної мети, зви­чайно, цей план не має, бо це суто геополітичний жест — аграрне привітання з доглянутих горо­дів збирачам кедрових шишок. Такий надтонкий державницький гумор, не смішний абсолютно. Але воно й не мусить бути смішним, а просто має виглядати як настанова — мовляв, пиздуйте на своє занедбане господарство і жеріть дорогий серцю московитський горох».

— Далі в новинах! Як повідомляє наш кореспон­дент Гриша, сьогодні в СБУ звітували про успішне завершення резонансного проекту «Монтіон нації». Пряма мова нашого кореспондента з лабо­раторій Служби безпеки. Гриша! Ви в ефірі!

— Вітаю вас, дорогі радіослухачі! Я кореспондент Гриша! Як повідомляють, в підвалах СБУ нарешті вдалося схрестити між собою обичну жлобиню Монтян з ґречною пані Фаріон і в результаті отримати отруйну двоголову гідру під назвою Монтіон. Цю цицькувату істоту Монтіон уже натравили на Ганну Герман, а в якості приманки використали залишки Наталі Михайлівни Вітренки і ювелірні прикраси пані Богословської. З цього дня, як повідомляють в СБУ, в україн­ському політикумі запанувала ґендерна рівновага.

— Дякую, Гришо! І остання на цю мить новина надійшла з парламентського комі­тету з питань судової реформи. Повідомля­ють, що нарешті підготовано зміни до судового законодавства, які дозволять запровадити нову форму судочинства — суд Девіда Лінча. Усіх злочинців відтепер каратимуть за новою програмою — їх вдягатимуть у незручний костюм злого клоуна і триматимуть в темному будуарі з огидними карликами і комахами, а потім кату­ватимуть інтелектуальним джазом і уривками з Конституції України. Злочинець тяжко вми­ратиме від справедливого задоволення. Це всі новини на сьогодні, і далі на вас чекає традиційна рубрика «Останній гість». Отже, сьогодні у нас в гостях відомий довгожитель, рекордсмен світу за кількістю прожитих років і обробленого дос­віду Газдрубал Калачакрович Дурдинець! Вітаємо вас, пане Газдрубале!

Томас Якович нашорошився, бо почув щось зна­йоме, от тільки не міг пригадати, що саме. «Дур­динець, Газдрубал Калачакрович. А це часом не родич отим Дурдинцям, що у них хата торік згоріла?» Радіо «Наруга» тим часом продовжило.

— Вітаю вас, пані Роксолано, вітаю всіх слухачів, кхе-кхе-кхе, вітаю всю Україну! Одразу хочу пере­дати гаряче привітання своїм землякам упирятинцям і взагалі всім полтавчанам!

— Точно! Родич! — зрадів Томас Якович. — А ну, що він нам розповість цікавеньке?

— Одразу ж перше запитання. Скажіть, як вам, пане Газдрубале, вдалося прожити, якщо не поми­ляюся, майже двісті років і зберегти жвавість духу?

— Бачте, пані Роксолано, життя вирує і це, зви­чайно, багатьох бісить. Однак, все набагато легше сприймається, коли до вас приходить розу­міння, яким насправді є нормальний стан речей. Оця вся двіжуха, де конкретно ви, шановна, їбашите на роботі, купуєте в магазині шмат курки на вечерю, копаєте траншею або пересилаєте файл ексель на емейл — все це абсолютно ненормально. Нормою є такий стан речей, коли вас просто нема. Не було ж вас, приміром, в 1648 році? І в 988-му теж не було. І до нашої ери не було, і до вашої так само. І, що особливо цікаво, не за горами та мить, коли вас знову не буде. Ні в 3015 році, ні в 4867-му теж. Тобто це, вопше-то, нормаль­ний стан, коли вас тупо нема. І це заєбісь, я вва­жаю! Від усвідомлення цієї істини жвавість духу підвищується на 15-20 відсотків, залежно від кармічних накопичень реципієнта. Але головне у цій справі — не переборщити. Нічого страшного, якщо ви просто осягнули істину, але якщо істина осяг­нула вас — отут начувайтеся!

— Ой, як цікаво, пане Газдрубале! А чи не могли би ви навести нам конкретний живий приклад такої людини з підвищеною жвавістю духу, котра б переборщила?

— Авжеж, авжеж! В нашому Упирятинському районі Полтавської області мешкає конкретний, поки ще живий приклад на ім’я Томас Якович Сирота. Це старий пердун віком майже 90 год, що заїбав все село, сільраду, увесь район, а також місцеву пресу своїм гівноїдством. Він завалює редакцію «Упирятинського вісника» ідіотськими статтями про духовні кризи під псевдонімом «Дордже Крюгер», і якраз через те, що його осяг­нула істина. А сам він між тим проїбав зранку дати свиням, і вони сидять тепер голодні у своєму свинюшнику, дивляться на порожнє корито і страждають! Ганьба!

— Ганьба! — теж заволала у мікрофон Роксолана Заглушко. — Піди дай свиням, старий пердуне!

У Томаса Яковича від усього почутого випала з рота самокрутка і з’їхали на бік тріснуті оку­ляри. «Трясця твоїй матері! Свині не годовані!!! Стара мене зжере!» Він похапцем вимкнув раді­оприймача, схопив дрючка і почвалав до свиней, але на місці дислокації свиней не знайшлося. Двері були виламані зсередини, і нахабні сліди вели прямо до комори з консервацією. Томас Якович добрався до комори і побачив під нею свіжий підкоп і купу глинозему. Звідти чутно було хрумкіт і гучну розмову. Томас Якович уважно прислухався до неї і, треба сказати, зацікавився.

— Хруню, ось ти пиздиш, але ж сама поду­май, — рохкнув Сєпар і відкрив іклами баньку з червоними помідорами. — Для того, аби щось там базікати про Палійський канон, його ж бажано спочатку прочитати, вірно? А що таке Палійський канон? Це цілий стос буддійських свя­щенних текстів за тисячу років. Воно так і нази­вається — Трипітака, себто три здоровенні кошики вчення. Для того, щоби з ним роздуплитися, треба ціле життя прожити, і бажано не на Полтавщині, а подалі від цих трударів! Вивчити мову оригі­налу теж, між іншим, не завадить,

1 ... 20 21 22 ... 28
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса» жанру - 💛 Гумор:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Еволюція або Смерть! Пригоди Павіана Томаса"