Читати книгу - "інформатика, Іванна Клиса"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
В кутках кожної пов’язаної рамки з’являться значки: – перейти до наступного текстового поля, – повернутись до попереднього текстового поля. Розірвати зв’язок можна за допомогою кнопки.
Зв’язок між текстовими рамками іноді встановлюється вручну. Для цього виконуємо послідовність дій:
клацнути по першій рамці і в панелі інструментів зв’язати текстові поля обираємо інструмент – утворити зв’язок; показник миші після цього прийме вигляд нахиленого глечика. Треба клацнути ним по другій рамці; якщо є ще 3-я рамка і більше, то між 2-ю і 3-ю зв’язок утворюємо так само.Створення публікації – бюлетеня.
Бюлетень – публікація, що може містити кілька статей. Як правило, бюлетень – продукт випуску певного закладу в невеликій кількості. Основні складові бюлетеня:
назва закладу чи підприємства; назва бюлетеня, наприклад: «Звістки тижня», «Місячний вісник», «Новини студентського життя» тощо; номер і дата випуску; зміст випуску: перелік статей та їх сторінки; заголовки та тексти статей, ілюстрації, оголошення, та ін.; адреса замовника.Бюлетень має такі параметри: макет, кольорові та шрифтові схеми, кількість сторінок, одно- чи двосторонній друк. Визначити їх можна в області задач.
До обраного макета можна додати будь-які графічні об’єкти в панелі інструментів.
Кожна стаття може міститись в кількох колонках. Коли при введенні тексту місце в одній колонці вичерпано, відбувається автоперетікання в наступну колонку. Якщо текст не помістився в виділених колонках для статті, можна розтягти рамки, а рамки наступної статті видалити або зменшити.
Створення публікації – буклету.
Буклет – це публікація, яка розміщена на одному аркуші з двостороннім друком, що перегинається навпіл або на 3 частини. Інформація в буклеті розташована так, щоб певна частина інформації не переривалась перегином. Як правило, буклети випускають з метою інформації про підприємство і його продукцію, інформацію для абітурієнтів до певного учбового закладу тощо. Прийоми створення буклету такі самі, як і при створенні описаних публікацій: візитки та бюлетеня.
Поняття комп’ютерної публікації. Поняття шаблону публікації та її структури. Особливості роботи з графічними об’єктами під час створення публікацій. Створення зв’язків між об’єктами публікації.Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «інформатика, Іванна Клиса», після закриття браузера.