Книги Українською Мовою » 💙 Не художня література » Інформатика, Ruslana 📚 - Українською

Читати книгу - "Інформатика, Ruslana"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Інформатика" автора Ruslana. Жанр книги: 💙 Не художня література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 28 29 30 ... 52
Перейти на сторінку:

Запит на створення таблиці отримує дані з однієї або кількох таблиць, а потім завантажує набір результатів до нової таблиці. Ця нова таблиця може міститись у поточній або новій базі даних.

Зазвичай запити на створення таблиці використовуються для копіювання або архівування даних. Наприклад, є таблиця (або таблиці) з даними про минулі продажі, і ці дані використовуються у звітах [8].

Показники продажу не можна змінити, оскільки ці транзакції відбулися принаймні день тому, а постійне виконання запиту для отримання даних може тривати певний час – особливо, якщо виконується складний запит для великого обсягу даних. Завантаження даних до окремої таблиці й використання цієї таблиці як джерела даних може зменшити робоче навантаження та створити зручний архів даних. Слід пам’ятати, що дані в новій таблиці – це лише знімок; вони не пов’язані й не підключені до вихідної таблиці або таблиць [10].

Процес створення запиту на створення таблиці складається з нижченаведених основних кроків:

Дозвіл на відкривання бази даних, якщо її не підписано або вона міститься не в надійному розташуванні. Інакше запити на змінення (додавання, оновлення та створення таблиці) не виконуватимуться.

У режимі конструктора запитів створіть запит на вибірку, а потім змініть цей запит, доки не буде повернуто потрібні записи. Ви можете вибрати дані з кількох таблиць і в реальному розумінні ви можете денормалізувати дані.

Ви можете розмістити дані клієнта, відправника та постачальника даних у єдиній таблиці, що не потрібно робити в базі даних у виробничому файлі з належним чином нормалізованої таблиці.

Ви також можете використовувати умови в запиті для подальшого настроювання або звуження набору результатів.

Не плутайте запит на створення таблиці із запитом на оновлення або додавання. Запит на оновлення використовується, коли потрібно додати або змінити дані в окремих полях. Він дає змогу додати записи (рядки) до наявного набору записів у вже створеній таблиці.

Якщо потрібно додати записи (рядки) до наявної таблиці, використовується запит на додавання.

 

Створення вибіркового запиту

На вкладці Створити в групі Запити натисніть кнопку Конструктор запитів. Двічі клацніть таблиці, з яких потрібно отримати дані. Кожна таблиця відображається як вікно у верхній частині конструктора запитів. Додавши таблиці, натисніть кнопку Закрити. У кожній таблиці двічі клацніть поле або поля, які потрібно використовувати в запиті. Кожне поле відображається в пустій клітинці рядка Поле сітки макета. На малюнку відображено сітку макета із кількома доданими полями таблиць. Також можна додати будь-які вирази до рядка Поле. Також можна додати будь-які умови до рядка Умови сітки макета запиту. Натисніть кнопку виконати, щоб виконати запит і відобразити результати в табличному поданні. За необхідності можна змінити поля, вирази або умови й виконати запит повторно, доки він не поверне потрібні дані, які слід розмістити в новій таблиці [8-10].  

Перетворення вибіркового запиту.

Відкрийте вибірковий запит у режимі конструктора або перейдіть до цього режиму. Це можна виконати кількома наведеними нижче способами. Якщо запит відкрито як дані в табличному поданні, клацніть правою кнопкою миші вкладку потрібного документа й виберіть пункт Режим конструктора. Якщо запит закрито, клацніть правою кнопкою миші запит в області переходів і виберіть у контекстному меню пункт Режим конструктора.

На вкладці Конструктор у групі Тип запиту натисніть кнопку Створення таблиці. З’явиться діалогове вікно Створити таблицю. У полі Ім’я таблиці введіть ім’я нової таблиці.

- або -

Клацніть стрілку вниз і виберіть ім’я наявної таблиці. Виконайте одну з наведених нижче дій. Розміщення нової таблиці в поточній базі даних Якщо параметр Поточна база даних ще не вибрано, виберіть його та натисніть кнопку OK. Натисніть кнопку виконати, а потім натисніть кнопку так, щоб підтвердити операцію.

Розміщення нової таблиці в іншій базі даних.

Виберіть параметр Інша база даних. У полі Ім’я файлу введіть розташування та ім’я файлу іншої бази даних.

 – або -

 Натисніть кнопку Огляд, у діалоговому вікні Створити таблицю виберіть іншу базу даних і натисніть кнопку OK.

Натисніть кнопку OK, щоб закрити перше діалогове вікно Створити таблицю. Натисніть кнопку виконати, а потім натисніть кнопку так, щоб підтвердити операцію.
1 ... 28 29 30 ... 52
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Інформатика, Ruslana», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Інформатика, Ruslana"