Книги Українською Мовою » 💙 Не художня література » інформатика, Іванна Клиса 📚 - Українською

Читати книгу - "інформатика, Іванна Клиса"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "інформатика" автора Іванна Клиса. Жанр книги: 💙 Не художня література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 29 30 31 ... 70
Перейти на сторінку:

Перевагою програмних засобів навчального призначення порівняно з традиційними засобами навчання є наявність зручних у використанні засобів візуалізації навчального матеріалу: статичне та динамічне представлення об'єктів, процесів, явищ, їх складових, графічне представлення закономірностей і результатів проведених студентом експериментів, дослідів, розв'язків задач.

Однією з переваг ППЗ є швидкий зворотний зв'язок між користувачем і засобами ІКТ, який забезпечує реалізацію діалогу між студентом і викладачем, між студентом і програмним навчальним середовищем.

Такий зворотний зв'язок називають інтерактивністю програмного засобу.

Завдяки використанню ППЗ, навчання може здійснюватись у тому темпі, який найбільше задовольняє студента.

Педагогічні програмні засоби можна розподілити на такі групи:

Електронні посібники – електронні навчальні видання, які доповнюють підручники та містять навчальний матеріал з певного предмета, окремих розділів навчальної дисципліни, факультативного курсу або курсу за вибором, найчастіше представлений з використанням мультимедійних засобів, наприклад Електронний посібник «Футбол – джерело здоров'я»; Електронні (віртуальні) практикуми – електронні навчальні збірки практичних завдань і вправ; Комп'ютерні програми, призначені для створення тестових завдань, проведення тестування та фіксації результатів, наприклад Система інтерактивного тестування «Школярик»; Мультимедійні засоби ілюстративного і довідникового спрямування. [6, 9].

Електронні (віртуальні) практикуми

Електронні (віртуальні) практикуми – електронні навчальні збірки практичних завдань і вправ, у тому числі:

віртуальні лабораторії, наприклад Віртуальна біологічна лабораторія. 1011 кл.; електронні тренажери. наприклад «Майстер-клас». Клавіатурний тренажер з української мови; електронні задачники, наприклад Електронний задачник «Фізика. 7-9»; електронні засоби контролю навчальних досягнень студентів.

Мультимедійні засоби ілюстративного і довідникового спрямування:

електронні атласи – електронні колекції зображень різних об'єктів (карти, креслення, рисунки та ін.) із засобами навігації та пошуку, наприклад Електронний атлас «Історія України»; електронні хрестоматії – електронні навчальні видання літературно-художніх, історичних та інших друкованих, музичних творів, творів образотворчого чи кіномистецтва або їх фрагментів; наприклад фонохрестоматія «Шкільна колекція», фонохрестоматія для 10-12 класів з англійської мови; електронні енциклопедії – електронні довідникові видання, що містять основні відомості з однієї чи кількох галузей знань і практичної діяльності, подані у коротких статтях, доповнені аудіо- та відеоматеріалами, засобами пошуку та відбору довідникових матеріалів, наприклад Електронна база знань «Людина, суспільство і світ»; електронні словники – електронні довідникові видання словників державної або іноземних мов, що містять засоби пошуку слів та словосполучень і доповнені можливістю прослуховування фрагментів словника, наприклад Навчальне середовище «10000 Words» та ін.

Комбіновані ППЗ

Існують комбіновані ППЗ, у яких поєднані програмні засоби з різних груп, наприклад: Інтегрований електронний комплекс «Економічна та соціальна географія світу». Вони отримали узагальнену назву мультимедійні, або інтерактивні, курси.

Незалежно від типу педагогічного програмного засобу, можна передбачати наявністьу ньому таких складових:

меню програми, яке відображає зміст матеріалуу програмному засобі або надає доступ до його основних функцій; гіпертекстової системи навігації між блоками навчального або довідкового матеріалу; пошукові системи для швидкого звертання до потрібного блока; довідки з навчального матеріалу предмета або із засобів керування програмою.

Залежно від типу ППЗ до його складу можуть входити:

текстовий інформаційний блок; колекція графічних зображень; колекція аудіо- та відеоматеріалів; блок виконання тренувальних вправ і практичних завдань; контролюючий блок та ін [6].

Електронні (віртуальні) практикуми.

До віртуальних практикумів належать програмні засоби, основним призначенням яких є надання можливостей застосувати отримані знання на практиці під час здійснення тренувальної, дослідницької, експериментальної діяльності. До них належать віртуальні лабораторії з фізики, хімії, біології, які містять інструкції для виконання лабораторних робіт, моделюють і контролюють хід їх проведення. Математичні дослідження можуть бути організовані з використанням прикладних математичних пакетів. У них реалізовані можливості виконання обчислень, побудови графіків ункцій, знаходження наближених значень розв'язків рівнянь і систем рівнянь, обчислення площ геометричних фігур і об'ємів тіл та ін.

1 ... 29 30 31 ... 70
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «інформатика, Іванна Клиса», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «інформатика, Іванна Клиса» жанру - 💙 Не художня література:


Коментарі та відгуки (0) до книги "інформатика, Іванна Клиса"