Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Обіцяна дону мафії, Джулія Ромуш 📚 - Українською

Читати книгу - "Обіцяна дону мафії, Джулія Ромуш"

2 131
0
29.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Обіцяна дону мафії" автора Джулія Ромуш. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 33 34
Перейти на сторінку:

***********

Іграшка в руках мафії

- Ти вийдеш за мене заміж. І плювати я хотів на твою думку.
- Навіщо тобі цей шлюб? - Кричу в розпачі, - мій батько мертвий. У мене немає ніякої влади.
- У тебе тече його кров, - його холоднокровність і байдужість, як смертний вирок, - я стану на чолі сім'ї й це варто того, щоб терпіти навіть тебе.
- Краще жити проклятою, ніж з тобою ...
- Зарозуміла скалка в дупі, - розбиваючи кісточки об стіну, він вихлюпує ретельно приховану лють, - за ці два роки зовсім від рук відбилася. Так я тобі нагадаю, де твоє місце ... 

 

Кінець

З цією книгою читають Романтична еротика 154347 Не моя Елла Савицька 909694 Жіночий роман 181423 Пастка для Бродського Джулія Ромуш 800895 Еротика 186802 Колишній Ульяна Соболева 537844
1 ... 33 34
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Обіцяна дону мафії, Джулія Ромуш», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Обіцяна дону мафії, Джулія Ромуш"