Читати книгу - "інформатика, Іванна Клиса"
Шрифт:
Інтервал:
Добавити в закладку:
За змістом:
Авторський веб-журнал – публікації належать автору веб-журналу.
Моніторинговий веб-журнал – публікації інших авторів. Автор публікує розробки інших авторів за їх згодою.
Веб-журнал цитування – розміщуються цитати з інших веб-журналів. Викладач може робити збірку таких цитат і висловлювати свою власну позицію щодо тієї чи іншої думки, стимулювати обговорення різних повідомлень серед студентів тощо.
За технічною основою:
Використання власної веб-платформи – для створення такого веб-журналу необхідно знайти веб-сервер, який надає хостинг (зазвичай, безкоштовний), встановити на ньому відповідне програмне забезпечення і оформити веб-журнал.
Використання веб-сервісу – для цього необхідно зареєструватись в системі створення веб-журналів (Livejournal, Liveinternet і ін.).
Використання мобільного веб-журналу. Цей веб-журнал можна переглядати за допомогою портативних пристроїв чи мобільних телефонів. Для цього необхідно зареєструватись на веб-сервері, який надає можливість створення мобільних веб-журналів (Livejournal, moblog. Україна).
За рівнем доступу:
Вільно доступний веб-журнал. Будь-хто може переглянути та додати власний коментар.
Обмежена доступність веб-журналу. Веб-журнал можуть переглядати лише ті користувачі, яких відмітив автор веб-журналу [6].
У веб-просторі мережі Інтернет є такі сервіси веб-журналів:
http://vgolos.com.ua/ – «новини України, світу, а також Львова, Львівщини, Волині, Закарпаття, Рівненщини, Франківщини, Тернопільщини»; http://football24.ua/ – «Футбол»; http://press-centr.com/ – веб-журнал на «Західноукраїнський інформаційний портал»; http://ua-football.com/ – «Футбол»; http://tyzhden.ua/ – часопису «Український тиждень». Реєстрування веб-сайтів. Створювати вміст веб-сайту й оновлювати його. Створювати статичні веб-сторінки різних типів, добирати їх оформлення.
3.5. Розробка колективного проекту з використанням кількох інформаційних технологій
Хід роботи.
Ввімкнути комп’ютер. Відкрити файл БД, створеної на практичній роботі «Виконання завдань з обробки інформації у кількох програмних середовища». Екпортувати данні з запиту «Документ1» у новий файл ЕТ «Книга1» (вибрати запит; Экспорт/Excel). Відкрити ЕТ «Книга1». Встановити фільтр та вибрати з отриманої таблиці дані про свою підсумкову оцінку. Перенести отриману таблицю у новий документ Word. Відформатувати таблицю: встановити шрифт Arial, 13 пт.; заголовок таблиці виділити напівжирним [6]. Натиснути клавішу PrtSc і зберегти фото в Paint, отриманий документ надіслати в класрум. Скопіювати таблицю в Microsoft Office Word і перенести дані в Microsoft Office Access. Робити PrtSc під час виконання роботи, таким чином створивши кілька фото, які ми поміщаємо в презентацію для більш точного звіту про роботу. Скласти звіт про практичну роботу у вигляді презентації, його теж надсилаємо у класрум. Вимкнути комп’ютер. Які інформаційні технології ви використовували у своєму проекті Як можна фільтрувати дані? Чим відрізняється умовне форматування від фільтрування даних? Які обчислення можна робити в Microsoft Office Access?Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «інформатика, Іванна Клиса», після закриття браузера.