Книги Українською Мовою » 💙 Бізнес-книги » Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує 📚 - Українською

Читати книгу - "Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує" автора Деніель Пінк. Жанр книги: 💙 Бізнес-книги / 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 47 48 49 ... 59
Перейти на сторінку:
чуття контролю, мети й куражу. У книзі розповідається, як люди спромоглися перетворити навіть найбільш прикрі завдання на приємні – виклики, що винагороджуються.

Філософія типу І. На противагу тому, в що ми зазвичай віримо… найкращі миті нашого життя – це не моменти пасивності, рецептивності й релаксації – хоча й вони бувають приємними, якщо ми важко попрацювали, аби їх здобути. Як правило, найкращі моменти виникають, коли людське тіло чи розум тягнуться до меж можливого в добровільному прагненні досягнути чогось складного та значного.

Аби пізнати більше ідей Чиксентмихайі, зазирніть до трьох інших його книг: «У пошуках потоку: психологія завзяття у щоденному житті»; «Креативність: потік та психологія відкриття та винаходження»; та класику «Поза нудьгою та тривогою: відчуваємо потік у роботі та грі».

Чому ми робимо те, що робимо: розуміючи самомотивацію

Едвард Деці у співавторстві з Річардом Фластом

1995 року Едвард Деці написав коротку книгу, у якій виклав власні цікаві теорії для широкого загалу читачів. У зрозумілому, доступному стилі він обговорює суспільні обмеження, що базуються на бажанні контролювати, пояснює походження своїх фундаментальних експериментів та показує, як сприяти розвитку автономії у численних царинах нашого життя.

Філософія типу І. Питання, над якими замислюється багато людей, а саме: «Як мені мотивувати людей вчитися, працювати, виконувати хатню роботу чи вживати свої ліки?» – неправильні. А неправильні вони тому, що вбачають мотивацію як щось таке, що робиться з людьми, а не як те, що люди роблять самі.

Спосіб мислення: нова психологія успіху

Керол Двек

Науковець зі Стенфордського університету Керол Двек формулює результати десятиріч своїх досліджень набором із кількох простих ідей. У людей, пише вона, може бути два способи мислення. Ті, хто має сталий спосіб мислення, вважають, що їхні таланти та здібності вигравірувані на камені. Ті, в кого «зростаючий спосіб мислення», гадають, що їхні таланти та здібності можна розвивати. Люди зі сталим способом мислення вбачають у кожному навчальному чи професійному ускладненні тест на свою придатність. Люди зі зростаючим способом мислення сприймають ті самі випробування як можливість удосконалюватись. Основна думка авторки: зростаючий – кращий.

Філософія типу І. У книзі Керол Двек та на її сайті www.mindsetonline.com авторка пропонує конкретні кроки для руху від сталого до зростаючого способу мислення:

• Усвідомте, що прислуховуватись до «голосу» сталого способу мислення може бути шкідливим для вашої стійкості.

• Сприймайте труднощі не як блокпост, але як можливість викластися на повну.

• Говоріть мовою зростання, наприклад: «Я не впевнений, чи можу зробити це зараз, але думаю, що докладу зусиль і з часом навчуся».

І тут ми дійшли до кінця

Джошуа Ферріс

Гучний дебютний роман – казка-застереження про деморалізуючий ефект робочого місця типу Х. У Чикаго в одній рекламній компанії люди проводять більше часу за поглинанням безплатних пончиків та «перегонами» на офісних кріслах, аніж за виконанням власне професійних обов’язків, одночасно побоюючись, що колись настане час «пройтись іспанським коридором», що на офісному жаргоні означає бути звільненим.

Філософія типу І. «Вони забрали відпустки та премії, які ми мали отримати. Зарплата у нас заморожена, її не підвищать, та ще й сказали, що людей нових більше не братимуть на роботу. А тих, хто вже був тут, виставили за двері, як опудала, що більше нікому не потрібні. У нас була єдина відрада – перспектива підвищення. Але нова посада – то таке: без надбавки та з якимись непевними повноваженнями. Така перспектива – дешевий, але хитрий, спеціально сфабрикований менеджерський інструмент, який використовується для того, аби ми не збунтувались. І ось раптом поширилися чутки, що когось із нас таки підвищили, і це була он та особа, що сьогодні на роботі не бралася й за холодну воду, та вона й обідати дозволяє собі трохи довше за всіх, посеред робочого дня любить ходити по магазинах. А коли повертається, то після обіду теж має купу вільного часу, мило спілкується із кимось по телефону та йде з робити ввечері разом із тими, хто виходить коли їм заманеться. А в той час ми тут гаруємо на роботі: продовжуємо відсилати ті кляті мейли та постійно говоримо між собою про несправедливість та невпевненість».

Висококласна робота: коли зустрічаються довершеність та етика

Говард ҐАрднер, Михай Чиксентмихайі та Вільям Деймон

Як можна виконувати «висококласну роботу» в епоху гарячих ринкових відносин та блискавично швидких технологій? Узявши до уваги три ключові концепції: місію вашої професії, її стандарти якості або «найкращі методи» та власну ідентичність. Хоча ця книга здебільшого базується на прикладах зі сфер генетики та журналістики, її ідеї можна застосувати в цілій низці професій, що потерпають від швидких темпів. Автори також намагаються ідентифікувати індивідів та інститути, що є втіленнями висококласної роботи, на своєму сайті: www.goodwork.org.

Філософія типу І. «Що б ви робили, якби прокинулися зранку й жахнулись від потреби йти на роботу, бо щоденна рутина перестала відповідати вашим стандартам?»

• Започатковуйте групи або форуми з іншими людьми з вашої галузі чи поза нею, аби сягнути за межі звичної зони вашого впливу.

• Працюйте з наявними організаціями, аби заново переконатись у цінності вашої професії або розвинути нові професійні напрямки.

• Відстоюйте свою думку. Звичайно, це може бути ризиковано, але звільнятися з роботи через етичні погляди не обов’язково означає, що треба покинути свої професійні цілі.

1 ... 47 48 49 ... 59
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Драйв. Дивовижна правда про те, що нас мотивує"