Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Краще сидіти вдома... 📚 - Українською

Читати книгу - "Краще сидіти вдома..."

238
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Краще сидіти вдома..." автора Аліна Миколаївна Болото. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 55 56
Перейти на сторінку:

— Чого ти виєш? Батьків розбудиш! — Васько вдарив себе хвостом по боках і став схожий на маленького тигра. — Нічого з твоїм птеродом не станеться! Набридла ти мені… Чого сама Могутністю не скористалася? Вирішила б всі проблеми за раз.

— А хіба провідникові можна?

— Звичайно!

Світлана заплакала ще сильніше.

— Не реви. У тебе в кишені вельветових штанів лежить шматок Могутності, якого вистачить на пару галактик.

Світлана миттю зістрибнула з тахти, прокралася у ванну й витягла штани з ящика із брудною білизною. У кишені виявилися шматочок скла й осколок мармуру. Це?

— Однаково, — прошипів Васько. — Весь Будинок складався із праультуни. Що замовлятимеш? Тільки думай у темпі: я спати хочу.

— Васеньку, зроби мене птеродом!

— А не навпаки?

Світлана шалено захитала головою.

— Гаразд, — вирік кіт і повторив свою малозрозумілу фразу. — Будеш птеродом. Але не вздумай міняти вигляд у присутності батьків! Усе на сьогодні. Спати!

— Але зетаги?

— Та що зетаги?! — розлютився кіт. — Якщо хочеш знати, їм не до Тайфуна тепер! Хто тут провідник?

Свєтка із щасливою посмішкою погладила білий шрам на зап’ясті і вклалася спати.


Отож, щодо збірки аксіом. Я прийшов до висновку, що так звані «казки», саме й містять цей набір аксіом, вироблених шляхом довгого відбору в надрах людського суспільства. У такий спосіб суспільство піклується про власну стійкість, закладаючи в юні голови основи основ. Якщо процес порушується, конструкція виходить інша. У процесі дорослішання індивідуума вносяться корективи в його свідомість; під нашаруванням вражень навколишньої реальності, аксіоми можуть перетворитися в теореми або взагалі зникнути.

«Казки» змінюють вигляд залежно від епохи, маскуються під різні жанри в боротьбі за виживання. Це закономірно…

Щось у шлунку знову ссе. Не можна в один раз наїстися за тиждень. Доведеться ранком збігати в підвал, мишей половити…


Я народився невдахою і помру таким! Мене вигнали з Патруля й відібрали корабель. Чому було не зробити із себе суперптерода? Тоді ніякі кораблі взагалі не були потрібні б! Дурість є дурість, нічого не попишеш.

А тепер що? Зетаги спробували було навколо мене метушню затіяти, але швидко відстали. Не на добре це. Як би вони знову в закритий сектор не кинулися. Далася їм ця Могутність, феофіть!Оглавление Лот для вінегрету Черв’як на прізвисько Тайфун Краще сидіти вдома, або Тайфун у закритому секторі   Розділ 1   Розділ 2   Розділ З   Розділ 4   Розділ 5   Розділ 6   Розділ 7   Розділ 8   Розділ 9   Розділ 10   Розділ 11   Розділ 12   Розділ 13   Розділ 14   Розділ 15
1 ... 55 56
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Краще сидіти вдома...», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Краще сидіти вдома..."