Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Повернути себе. Том 1, Олександр Шаравар 📚 - Українською

Читати книгу - "Повернути себе. Том 1, Олександр Шаравар"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Повернути себе. Том 1" автора Олександр Шаравар. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💛 Бойова фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 63 64 65 ... 108
Перейти на сторінку:
Глава 11

Глава 11

 

—  Значить так, хлопці, у нас нове завдання, - сказав Декс, зайшовши у виділену казарму для їхнього загону. Після обіду вони мали вирушити до затоки на  одному з десантних ботів, але, певне, плани змінилися.

—  Ми не летимо на завод? - Здивувався Рік, відірвавшись  від карт. Ван цим скористався, і поки Рік дивився на Декса, підглянув за допомогою мікродрона його карти, після чого радісно посміхаючись, викинув чотири карти на стіл зі своїх.

—  Ти програв, - радісно промовив Ван, - З тебе пляшка чертиргейського мінімум десятирічної витримки. - Після чого повернувся до Декса, - Що там?

Терн співчутливо подивився на Ріка. Він і сам уже програв разів десять, і був винен хлопцям майже п'ять тисяч кредитів. Більше грати йому було нема на що, та й пообіцяв він собі більше ніколи не грати в азартні ігри. Тому він просто сидів на своїй спальній капсулі і намагався розібратися, як використовувати дешифратор "Кло 18", замість того, щоб продовжувати намагатися відігратися.

Але в нього мало що виходило, не дарма була потрібна кібернетика п'ятого рангу для нормального використання дешифратора, а поки він міг, хіба що сподіваються на один з восьми тисяч автоматичних режимів.

Ось тільки, за словами Філа, що відповідає в загоні Декса якраз за взлом обладнання, їх вистачить хіба що для цивільної техніки покоління десь  до шостого.

Так що прихід Декса Пашу порадував, і він відкинув дешифратор убік із  радістю. Не подобалося хлопцю почуватися тупим. Хоча тут і не була його провина, що в нього немає бази кібернетики, проте інші члени загону могли дешифраторами користуватися без проблем. Лише у Філ була кібернетика шостого рангу. В інших максимум третій, але досвід, десятки років досвіду, дозволили їм нівелювати деякий недолік знань.

— Якби не перебивали, я вже все сказав би. - Відповів Декс, те, що він говорив, а не відправив інформацію відразу на нейромережу, означало, що ситуація не критична. - Швидко озброюємося і в ангар. Один із рятувальних ботів потрапив у засідку зіургів дев'ять хвилин тому. Майор попросив допомогти, дуже попросив допомогти. Треба відбити їх і доставити на базу.- промовив Декс.

—  А нам яка справа? - Запитав Нерф. - Ми ж, як там, “Зальотні”, так він нас учора назвав? - За останні дні Терн уже почав звикати до своєї команди, і хоч з деякими рішеннями він  був не згоден, але зараз і він не розумів, чому вони повинні рятувати якийсь бот, якщо у них важливіша мета, від якої залежить життя на всій планеті.

—  Я поставив умову, десантний бот вісімка з аграфськими маскувальними системами для нашої місії. - сказав Декс, - І так, тут є такий, на випадок евакуації вищого командування. Так що руки в ноги і вперед, якщо бажаєте долетіти в цілості та безпеці. Виліт за сім хвилин.

—  Щось ти темніш, ксенос, - вимовив з підозрою Рік, Декс у відповідь на нього лише жартома замахнувся і відповів.

—  Так треба.

—  Треба, так треба, - сказав Рік, почавши натягувати бойовий комбінезон, замість звичайного, в якому він був до цього. Пашу ж почав переодягатися відразу після того, як почав говорити Декс. Тож він був одним із перших, хто залишив виділену для них казарму казарму на базі.

Але не набагато він випередив решту. Останнім казарму покинув Філ, тому що він вирішив прихопити з собою і набір зломщика, в який і входив “Кло 18”, саме на ньому і тренувався Терн щойно.

Але навіть так, вже через півтори хвилини весь загін стояв у ліфті і їхав на рівень ангара, в якому на них чекають новенькі скафандри. В останньому бою, на жаль, вся техніка зазнала серйозних пошкоджень, і її було простіше замінити, нехай і не на таку просунуту, ніж намагатися відремонтувати.

"Практів" на базі не було, тому що десантні обладунки використовувалися в основному десантними військами, а не планетарними силами самооборони. У зв'язку з чим Пашу доведеться задовольнятися лише важким скафандром сьомого покоління Урлак.

Хоча як "задовольнятися"? - хмикнув Пашу своїм думкам. Це найкращий важкий скафандр, що виробляється в Мінімітарі,  і він вже став для нього "лише"? До хорошого звикаєш дуже швидко.

Після виходу з ліфта їх зустрів майор особисто та відвів у бік Декса. Секундою пізніше всім на нейромережу прийшов план рятувальної операції з детальними даними по місцевості. Завантаживши дані в тактичний модуль, Пашу відправився до платформ для швидкого одягання скафандрів. Всього три рази у своєму житті користувався цими платформами – один раз в училищі та двічі на базі Декса.

І йому вони дуже подобалися. Просто стаєш у центр платформи, а дроїди, що літають, збирають на тобі скафандр, вся процедура займає не більше п'яти секунд. Якщо одягати вручну скафандр, особливо важкий, то це може затягнутися і хвилин десять. Ось тільки такі платформи були дорогими, училище могло собі дозволити лише одну таку, на якій і пробували кадети лише один раз таку можливість.

—  Я дивлюся, всі готові. Відмінно, - сказав Декс, одягнувши свій скафандр. - Вперед, на борт.

—  Розкажеш, що до чого? - звернувся до Декса Адламс.

—  Так, на борту, - сказав Декс, після чого попрямував до десантного бота і всі слідом за ним.

Прямо зараз на очах Терна на підвіски літальних апаратів встановлювали короби з кількома десятками ракет. Терн дізнався серед них лише "Келус", і то лише завдяки тому, що він проходив знешкодження цих ракет у разі збою блоку управління.

Це були найпопулярніші та найдешевші ракети для повітряного бою, через це у них і були збої в управлінні, використовувалися досить дешеві компоненти. Чи жарт, одна ракета коштує всього десять тисяч кредитів, тоді як аналоги - більше двадцяти п'яти.

Але, незважаючи на дешевизну, вони були дуже непоганими, здатні всього за півтори секунди набирати швидкість у двадцять махів, здатні обійти більшу частину сучасних систем радіоелектронної боротьби, ось тільки був у них ще один серйозний мінус -  бойова частина була лише сто кілограмів CL -35.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 63 64 65 ... 108
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Повернути себе. Том 1, Олександр Шаравар», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Повернути себе. Том 1, Олександр Шаравар"