Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Слово темряви, Наталія Савінова (SiN eVa) 📚 - Українською

Читати книгу - "Слово темряви, Наталія Савінова (SiN eVa) "

266
0
21.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Слово темряви" автора Наталія Савінова (SiN eVa). Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 76 77
Перейти на сторінку:

За місяць після подій біля стін Білого замку на горищі Чорного замку два зачарованих чарівника, яких перетворили у котів, занотовували історичні звіти для наступних поколінь. Вони повинні були закарбувати усі важливі магічні події у сувіях та чарівних нотатниках, щоб забезпечити знаннями тих, хто їх потрибуватиме.
– Не забудь зробити мітку про магію Злиття, – промуркотів попеловий з пухнастим хутром.
– Не забуду. – відказав чорний кіт, потоптавшись білими лапками по магічному паперу. – Магія Злиття вважається страшним прокляттям для тих, хто не має кохання у своєму серці. – муркотів він, і його слова сплітаючи у повітрі петельки, перетворювались на літери і опускались каліграфічними рядками на сувій. – Вона повязує серця навіки і забирає з кожного з повязаних частку душі та життєвої сили. Серця сповнені справжнім коханням ця магія врятує, не дозволить Смерті отримати данину, поверне з потойбічного забуття та дозволить бути разом попри усі негаразди.
– Мррр, ні! – вигукнув попеловий і його мордочка набула трикутної форми. – Не треба усім знати про силу кохання у магії Злиття! Не треба робити заборонене дозволеним. – його жовті очі блиснули попереджувальним спалахом. – нехай самі здогадуються про силу кохання! Ми повинні лише занотувати робочу формулу і застерігти усіх про небезпечність магії Злиття!
– То ти не хочеш, щоб наступні покоління дізналися про світлу сторону магії Злиття? – чорний кіт провів лапою по вже занотованому, розмиваючи рядки, які за мить зникли з паперу. – Та десь хтось обовязково залишить згадку про це. – він прийняв сидяче положення, обігнувши хвостом лапи і набувши позу статуї і розширив зіниці в жовтих очах.
– Так ми забезпечимо недоторканність забутої магії. Нехай хтось щось занотує, ми повинні зазначити і відмітити загрозу! – відказав попеловий, відчувши необхіднісь умитися. Він почав нализувати свою праву лапку і переконавшись, що вона достатньо зволожена, провів нею по мордочці. – І про Хантеші занотуй, що вони небезпечні! Нехай живуть як жили!
– Але ж вони не погані істоти і не такі загрозливі і хижі, як про них думають.
– Але ж ти так казав і про людисьок! – нагадав йому попеловий, випускаючи кігті з лапи і звужуючи зіниці в яскраво-жовтих очах. – Ти вірив, що людиська зможуть прийняти нашу сутність і приймуть нас такими якими ми є! 
– Мррр, так. – схиливши голову, чорний кітвитягнув мордочку і розвів вуха в сторони, показуючи свій жаль та провину. – Я був переконаний, що люди не засудять нас.
– Поки залишимо все як є, а через десять-двадцять років внесемо нові нотатки. Побачимо як уживуться Світло і Темрява, і які наслідки набуде протистояння істот Першосвіту проти всплеску Хаотичної магії. – більш мяко замурчав попелястий кіт, поглянувши у перший чарівний Бестіарій, де на розгорнутих сторінках було зображено нову найтемнішу істоту Першосвіту – Сікоме. Породження Хаотичної магії було втіленням усіх жахів людства, усіх недосконалостей істот наділених магією в поєднанні зі зневірою Відступників та частковими рисами кожної істоти прибулої з інших вимірів у Першосвіт. Це було вибухове поєднання сили та розуму, несприйняття магії та ненависті до всього живого.

 

Ну ось і завершилась історія протистояння Світла і Темряви.

Дякую усім і кожному, хто слідкував і приділив увагу цій історії, хто підтримував і критикував!

Буду вдячна усім, хто залишить коментар зі своїми враженнями чи критикою (якщо Вам зовсім не сподобалось - не залишайте гнівних слів, вони ні вам, ні автору не принесуть користі. Критикуйте по суті, а не заради хейту!  Дякую!)

Розумію, що хтось сподівався на щось більше, комусь не вистачило чогось, а дехто буде розчарований, та історія вже була достатньо доповнена, а світ розширений і повязаний зі світом книги "Академія для янгола Смерті" (перша чатина має назву "Вкрадена книга"). Тому, кому буде цікаво побачити на що перетворився світ Першосвіту та до яких наслідків призвели всплески Хаотичної магії, хто знайде повязаних істот між історіями та захоче знов зустріти Хантеші, чекаю на сторінці "Академія для янгола Смерті"!

Кінець

1 ... 76 77
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Слово темряви, Наталія Савінова (SiN eVa) », після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Слово темряви, Наталія Савінова (SiN eVa) "