Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Бар "На перехресті", Тетяна Гуркало 📚 - Українською

Читати книгу - "Бар "На перехресті", Тетяна Гуркало"

372
0
07.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Бар "На перехресті"" автора Тетяна Гуркало. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 89 90
Перейти на сторінку:

Луї, який запалював зірки і руйнував світи, глибоко вдихнув і, змусивши чужу гітару взяти високу ноту, завмер.

З темного кута пролунали оплески.

— Непогано, — сказала саксофоністка. — Коли надумаю перероджуватись, покличу тебе.

— Навіщо? — здивувався Луї.

— А від твоєї гри жінки до палаючих хат забігають і коні на ходу здихають. Мені перше не завадить.

Луї знизав плечима, про всяк випадок вклонився і пішов ловити дітей, котрі каталися на дверях. Дощ справді закінчився, і з неба з цікавістю дивилося сонце, що відбивалося в дрібних калюжах.

Мопед терпляче чекав на господарів і передчував помсту. Заводитися після того, як довелося викупатися під холодною зливою, він не збирався.

 

 

Сім.

— Чого бажаєте? — спитав бармен у саксофоністки, яка пакувала свій інструмент у валізу.

— Миру в усьому світі, — пробурчала Дженні.

— Неможливо, — відповів бармен.

— Тоді нічого, — сказала дівчина і стала на ноги. — Захід сонця вже закінчився. Поїду я додому, бо батьки знову турбуватимуться. Я, коли дзвонила, обіцяла приїхати ще годину тому. Мама напевно пиріг спекла.

І пішла, помахуючи валізою.

 

 

Вісім.

Бармен дістав з-під стійки пивний келих і почав його протирати, косячись на телевізор, де гарні жінки валяли одна одну в багнюці. До кінця зміни було ще три доби. І за цей час до бару напевно забреде черговий ненормальний відвідувач. Аби знову та сектантка з їжаками. Від її проповідей у бармена боліла голова, і хотілося напитися. Але він мужньо тримався. Тому що підозрював — варто лише дати слабину і їжаки справді заспівають. Або на електрогітарах грати почнуть. Не дай боже так само, як сьогоднішній тато двох дітей.

 

Шановні читачі, якщо вам сподобалася книга не забувайте ставити їй вподобайку, а також коментуйте, авторів коментарі надихають))

Також, якщо ви не підписані, підписуйтесь, так ви нічого не пропустите.

 

Кінець

1 ... 89 90
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бар "На перехресті", Тетяна Гуркало», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Бар "На перехресті", Тетяна Гуркало"