Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Коли вибір лише один, Єва Басіста 📚 - Українською

Читати книгу - "Коли вибір лише один, Єва Басіста"

1 886
0
24.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Коли вибір лише один" автора Єва Басіста. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 93 94
Перейти на сторінку:
Епілог

Що було далі? За рік сталося багато всього, що навіть не знаю з чого почати. Дуже активно забурлило моє життя після, того як зірвала своє весілля.

Мої батьки спочатку не вірили, що це все реальність. Їм не вкладалося у голови, що Владислав виявився таким розгульним хлопцем. Але така гірка правда.
Сам хлопець спочатку казав, що все то брехня, але потім зізнався моїм та своїм батькам. Звісно далі мова про наш шлюб не могла бути.

Що трапилося далі з моїм колишнім нареченим мені не точно не відомо, але сорока на хвості принесла мені звістку, що він наче почав жити із Ларисою, але остання його кинула через два місяці та знайшла собі іншого чоловіка. А тут варто сказати одну важливу річ - вагітність рудої була вигаданою. Проте це вже її проблеми.

Мене тільки турбувало одне - аби Максим найшвидше розлучився із нею та забув її. Так і сталося. Колишня дружина мого блондина без зайвих скандалів дала розлучення, та вони мирно розділили все майно.

Це звісно радувало мене, бо як тільки Максим приніс документ, що більше руда не його дружина, то ми одразу взялися за те, щоб зареєструвати наші відносини.

Як на це відреагували наші батьки? Дуже неочікувано. Звісно це не здивувало мою маму, але ніхто не був проти. Мені навіть було дивно, що батько добре прийняв блондина, бо Влада він дуже сильно не любив, а після цієї ситуації зі зрадою, то взагалі при згадці про нього плювався вогнем.

З Максимом ми зіграли дуже тихе весілля. Ми запросили тільки найближчих родичів та друзів, де серед них була Мирося.

Її доля також змінилася. Вона звільнилася з тої роботи та знайшла кращу вакансію. Ще у неї нарешті втихомирилося особисте життя. Натрапила хлопця, який нарешті дав їй все, що вона хотіла. Звісно я дуже рада за неї, адже завдяки цій блондинці я зараз живу з коханою людиною та відчуваю себе найщасливішою у світі.

Після весілля ми з Максимом переїхали у заміський будинок. Я також змінила роботу. Знайшла одне зручне місце, яке дає мені можливість працювати з дому, а мій чоловік продовжив таксувати. Йому ця професія до душі, але звісно інколи я часто переживаю, проте знаю, що в нас все завжди буде добре, адже ми кохаємо один одного.

Навіть не віриться, що один літній вечір так сильно змінив моє життя. Досі згадую з усмішкою, як не хотіла, щоб Владислав запрошував гостей та... Але це доля. Вона нас звела, і я неймовірно щаслива...

На такій ноті ледь не забула про Вікторію, яка понад пів року підкорювала Івана. Чи вдалося цей їй - не скажу, бо це абсолютно інша історія, де головною героїнею є вона...

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

З цією книгою читають Еротика 186802 Колишній Ульяна Соболева 554206 Сучасна проза 237321 Геніальна дурепа Інна Камікадз 410297 Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 955702
1 ... 93 94
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Коли вибір лише один, Єва Басіста», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Коли вибір лише один, Єва Басіста"