Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Імена і зорі, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Імена і зорі, Сингаївський Микола"

18
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Імена і зорі" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Імена і зорі, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Імена і зорі, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Про що говорять людям імена?
У них озветься вись і глибина.
Будущина в них щедро проглядав, –
я чую імена,
мов сходи ярого зерна.
Я чую імена,
мов трави життєдайні.
Вони з минувшини у сьогодення йдуть,
вони з майбутності
ведуть у дні прадавні.
І я замислююсь над іменами.
над сутністю людського родоводу,
мов над життєписом прожитих літ.
Я певен,
імена живуть лиш нами,
і з нами
на землі лишають слід.
Тут, біля моря, у співучій Варні,
явились імена, мов зорі в надвечір’я.
Мені не байдуже:
яка ж тому причина,
що в пам’яті зійшлися імена?
Зринали, наче музика органна,
Албена,
Здравка,
Блага,
Маріанна.
Прислухайтесь, як глибоко і гордо
відлунюють незвичним ще акордом.
І знову
хвиля хвилю доганяє,
і лине знов
мелодія натхненна:
Боряна,
Донка,
Велічка,
Мілена.
Прилинули. Полинули увись.
Як нині, я згадаю ще колись
болгарські імена
у радощах чи в горі…
І що сказати мудрим астрономам?
Я іменами всіх жінок-болгарок
з любов’ю називав би зорі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Імена і зорі, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Імена і зорі, Сингаївський Микола"