Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Україна-мати, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Україна-мати, Сингаївський Микола"

70
0
23.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Україна-мати" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Україна-мати, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Україна-мати, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

Ласкаво запрошуємо вас у незабутню подорож історією, культурою та душею України у книзі "Україна-мати" від видатного письменника Миколи Сингаївського. Ця книга — це заклик до глибоких спогадів, мудрості минулого та натхнення для майбутнього. 📚🇺🇦

Про книгу: У цій неймовірній подорожі ви зустрінетеся з героями минулого і сучасності, відчуєте пульсуючий ритм українських сел і міст, а також познайомитеся з глибокими переконаннями та мріями головних персонажів. В кожній сторінці книги відчутна гармонія та пристрасть до рідної землі.

🖋 Про автора: Микола Сингаївський — це не лише талановитий письменник, але й справжній патріот України. Його слова несуть в собі силу і віру в майбутнє своєї країни. Автор має унікальний живописний стиль, який робить його твори особливими та захоплюючими.

🌍 Про readukrainianbooks.com: На readukrainianbooks.com ви матимете можливість зануритися у світ української літератури разом з тисячами читачів. Наш сайт дарує можливість читати книги онлайн абсолютно безкоштовно. Ми пишаємося тим, що розповсюджуємо найкращі твори українських авторів та сприяємо їхньому популяризації.

Чому важливо читати українською мовою? Читання українською — це не лише засіб відпочинку, але і спосіб збереження та розвитку нашої мови та культури. Це допомагає зберегти наші традиції, цінності та гідність. Читання українською мовою — це підтримка та збереження того, що робить нас унікальними.

"Україна-мати" — це книга, яка розповідає нам про коріння, з якого ми виросли, та про ті мрії, які ведуть нас вперед. Прочитайте її та відчуйте силу єднання та любові до рідної землі. Разом ми будуємо майбутнє України! 🌾📖❤️


Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:


Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Перше наше слово з нами повсякчас,
Мати-Україно, ти одна у нас!
Ниви і діброви, і садів окрас —
Рідна мати Батьківщино,
Ти ж одна у нас!

Хай же мир і дружба поєднають всіх,
І дзвенить дитячий безтурботний сміх.
Нам зоріє доля світла і ясна.
Рідна мати Батьківщино,
Ти ж у нас одна!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Україна-мати, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Україна-мати, Сингаївський Микола"