Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Чорнобривці, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Чорнобривці, Сингаївський Микола"

56
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чорнобривці" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чорнобривці, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Чорнобривці, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com запрошуємо вас відкрити світ та пережити захоплюючі події книги "Чорнобривці" від визнаного українського письменника Миколи Сингаївського. 🌸📚

Про книгу: У захоплюючому творі "Чорнобривці" головний герой, який пройшов шлях важких випробувань та втрат, вирушає у подорож через таємничі світи та реальність. Ця книга - це захоплююча історія про мужність, надію та силу людського духу, яка переплітається з елементами фентезі та магії. Ви зануритесь у вирій пригод, де кожна сторінка принесе вам нові відкриття та незабутні емоції.

Про автора: Микола Сингаївський - це талановитий український письменник, який вражає своїх читачів глибинею почуттів та майстерністю висловлювання. Його слова стають живими, переносячи читачів у світи неймовірних пригод та фантазій.

На readukrainianbooks.com:

  • Безкоштовне читання онлайн. Наш сайт пропонує можливість насолоджуватися найцікавішими творами абсолютно безкоштовно та без обмежень. Ви зможете поглибити свої знання та відкрити для себе світ книг українською мовою.
  • Бестселери та найкращі твори. Наша колекція включає найпопулярніші та найцікавіші книги світової літератури. Тут ви знайдете щось для кожного смаку - від класики до сучасних бестселерів.
  • Розвиток української мови. Читання книг українською - це не лише розвага, але й сприяння розвитку нашої мови. Кожна книга на readukrainianbooks.com - це внесок у збереження та розвиток української літературної спадщини.

"Чорнобривці" - це твір, який зачарує вас своєю витонченою мовою та захоплюючим сюжетом. Оберіть цю книгу на readukrainianbooks.com та пориньте у світ неймовірних пригод та відкриттів. 🌺📚


Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:


Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Чорнобривців насіяла мати
У моїм світанковім краю.
Та й навчила веснянки співати
Про квітучу надію свою.

Приспів:
Як на ті чорнобривці погляну,
Бачу матір стареньку,
Бачу руки твої, моя мамо,
Твою ласку я чую, рідненька.

Я розлуки і зустрічі знаю –
Бачив я у чужій стороні
Чорнобривці із рідного краю,
Що насіяла ти навесні.

Приспів:
Як на ті чорнобривці погляну,
Бачу матір стареньку,
Бачу руки твої, моя мамо,
Твою ласку я чую, рідненька.

Прилітають до нашого поля
Із далеких країв журавлі,
Розквітають і квіти і доля
На моїй українській землі.

Приспів:
Як на ті чорнобривці погляну,
Бачу матір стареньку,
Бачу руки твої, моя мамо,
Твою ласку я чую, рідненька.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чорнобривці, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чорнобривці, Сингаївський Микола"