Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Я надумав малювати ліс, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Я надумав малювати ліс, Сингаївський Микола"

108
0
21.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Я надумав малювати ліс" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Я надумав малювати ліс, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Я надумав малювати ліс, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com ви знайдете захоплюючу книгу "Я надумав малювати ліс" від видатного письменника Миколи Сингаївського. 🌳

Про книгу: У цій книзі автор пропонує читачам унікальну можливість зануритися у світ мистецтва та фантазії. Головний герой розповідає нам про свою незвичайну пригоду: віддавшись чарівності лісу, він вирішує відтворити його красу на полотні. Ця книга - це спроба зловити в словах те, що можна передати тільки пензлем художника.

Про автора: Микола Сингаївський - це талановитий письменник, який своєю творчістю завоював серця читачів. Його слова переплітаються з магією та неповторною глибиною. Автор дарує нам можливість побачити світ його власними очима та відчути красу навколишнього.

На readukrainianbooks.com:

  • Безкоштовне читання онлайн. Ми горді, що можемо запропонувати вам доступ до найкращих творів світової літератури безкоштовно та без реєстрації.
  • Бестселери та шедеври. Наша колекція насичена найвидатнішими книгами, які підкорили читачів своєю витонченою мовою та глибоким змістом.
  • Мова нації. Читати українською - це не лише розвага, це важливий крок до збереження та розвитку рідної мови. Ми закликаємо вас підтримувати українську літературу, бо це - наша спільна скарбниця.

Ця книга - це кришталевий міст між світом слова та світом мистецтва. Відчуйте всю глибину митцевого погляду на світ, дайте словам Миколи Сингаївського оживити ваші власні фантазії та надихнути на велике. Оберіть мову української літератури разом із readukrainianbooks.com! 🎨📖

Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Я надумав малювати ліс,
що з дитинства марився мені,
Трави і дерева переніс –
хай собі цвітуть на полотні.

Вистачало віття і землі,
сонце через просіку ішло, –
і цвіло на лісовому тлі,
і лягало на людське чоло…
Сонце,
небо,
трави
і земля –
зайвого нічого не було.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Я надумав малювати ліс, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Я надумав малювати ліс, Сингаївський Микола"