Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Шепочуть мамині вуста, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Шепочуть мамині вуста, Сингаївський Микола"

55
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Шепочуть мамині вуста" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Шепочуть мамині вуста, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Шепочуть мамині вуста, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com ви знайдете неперевершену книгу "Шепочуть мамині вуста" від видатного письменника Миколи Сингаївського. 🌼

Про книгу: У цій казковій оповіді головний герой, маленький хлопчик, відкриває для себе найцінніше в житті - сімейні цінності та тепло материнської любові. За допомогою маминих шепітних порад та важливих життєвих уроків, він подолає усі труднощі та знайде своє місце у світі.

Про автора: Микола Сингаївський - це майстер витонченої прози, який здатен передати глибокі емоції та мудрість у своїх творах. Його слова ллється як мелодія, завдяки якій читачі переносяться у власний світ почуттів та роздумів.

На readukrainianbooks.com вас чекає:

  • Безкоштовне читання онлайн. Зручність та доступність - це наш пріоритет. Читайте книги безкоштовно та без реєстрації.
  • Бестселери та шедеври. Наша колекція насичена найвидатнішими творами світової літератури. Ми пропонуємо лише найкраще.
  • Мова нації. Читати українською мовою - це вклад у розвиток рідної культури та мови. Мова, як найцінніший скарб, об'єднує нас та визначає наше джерело ідентичності.

"Шепочуть мамині вуста" - це не просто казка, це урок життя та незабутня подорож у світ сімейних зв'язків. Оберіть цю книгу на readukrainianbooks.com та дозвольте мудрості Миколи Сингаївського розкрити перед вами всю красу материнства та любові! 📚💖


Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
(пісня-дума)

Дітей заждалась тиха мати,
На жаль, немає і листа…
– Нема часу, щоб написати, –
Шепочуть мамині вуста.

Не раз вона їх виглядала,
Дозріли вже не раз жита…
– Це, мабуть, знов зажура давня, –
Шепочуть мамині вуста.

Згадає ненька – і всміхнеться,
Що десь онука вироста…
– Пошли їй, доле, ніжне серце, –
Шепочуть мамині вуста.

Вона б сама до них летіла,
Та відлетіли вже літа…
– Пошли їм, доле, мужні крила, –
Шепочуть мамині вуста.

Весна вітає землю отчу,
Вертають птахи до гнізда…
– Чомусь недобачають очі, –
Шепочуть мамині вуста.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Шепочуть мамині вуста, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Шепочуть мамині вуста, Сингаївський Микола"