Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Як перший віддалений звук, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Як перший віддалений звук, Сингаївський Микола"

50
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як перший віддалений звук" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як перший віддалений звук, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Як перший віддалений звук, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com ми маємо честь представити вам захоплюючу книгу "Як перший віддалений звук" від талановитого письменника Миколи Сингаївського. 📚

Про книгу: "Як перший віддалений звук" - це літературний шедевр, який відкриває перед читачем безмежжя внутрішніх світів та почуттів. У цій книзі автор майстерно розповідає про пригоди головного героя, що відправляється у подорож через час та простір у пошуках загубленої магії. Книга переплітає в собі пригоди, фантазію та глибокі філософські роздуми, які залишають слід у душі читача.

Про автора: Микола Сингаївський - це видатний український письменник, чиї твори вразять ваші уявлення про світ. Його слова - це не просто рядки на папері, це жива мова, яка здатна вбирати в себе почуття та думки, переносячи читачів у світ фантазії та незабутніх вражень.

На readukrainianbooks.com вас чекає:

  • Безкоштовне читання онлайн. Без обмежень і реєстрації, ми даруємо вам доступ до найкращих творів світової літератури українською мовою.
  • Бестселери та шедеври. Ми горді представляти вам найкращі книги, які завоювали світ своєю глибиною та мудрістю.
  • Мова нації. Читайте українською мовою, бо це не лише акт культурної самосвідомості, а й сприяння розвитку мови, її збереженню та розширенню.

Читати книги українською - це знайти себе у світі слова та почуттів. "Як перший віддалений звук" - це та книга, яка вас зачарує, змусить задуматися та відкриє нові перспективи сприйняття світу. Приєднуйтеся до нашої читацької спільноти на readukrainianbooks.com та дозвольте словам Миколи Сингаївського розповісти вам найцікавіші історії! 🌟📖


Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Як перший віддалений звук
В душі моїй щем розростеться.
Від ніжності люблячих рук
Мелодія в серці озветься,
Як перший народжений звук.

Отак би щомиті, щодня
рости, розростатись душею,
іти молодою землею,
де кожен для тебе рідня,
мов крапля з джерельного дна.

Я вдячний за долю таку
тобі, моя земле співуча.
Зустрілись ми раз на віку –
і з нами земля нерозлучна,
я вдячний за долю таку.

Ділитись найкращим з людьми –
це ж, матінко, ви нас навчали,
чи хлібом, чи медом гречаним –
ділитись найкращим з людьми,
такими й залишимось ми.

Від перших пелюсточок-слів,
від ранніх живих заповітів
наш день, наче сад, завеснів,
плодами дозрівся на вітті
від перших пелюсточок-слів.
І нині в душі я несу
життя, заповідане вами,
землі невмирущу красу,
немов материнську сльозу,
про неї ж не скажеш словами,
тому все в душі я несу.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як перший віддалений звук, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як перший віддалений звук, Сингаївський Микола"