Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Чебрецева земля, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Чебрецева земля, Сингаївський Микола"

41
0
22.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чебрецева земля" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чебрецева земля, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Чебрецева земля, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com запрошуємо вас відкрити власне серце та побачити світ через очі головного героя у захоплюючому творі "Чебрецева земля" від українського письменника Миколи Сингаївського. 🌱📚

Про книгу: У цьому неймовірному романі головний герой, обдарований непересічним життєвим досвідом та теплим серцем, вирушає у подорож за власним призначенням. Він перетинає віддзеркалені в ньому образи, знаходить справжній зміст життя, і в його душі пробуджується неповторна гармонія. Ця книга - це оповідь про самовідкриття, любов та внутрішній спокій, які можна знайти лише у подорожі до власного "Чебрецевого краю".

Про автора: Микола Сингаївський - видатний український письменник, який своїми творами вражає глибиною почуттів та тонкою майстерністю. Його оповідання переплітають ніжність і мудрість, вражаючи читачів своєю витонченою мовою та глибоким змістом.

На readukrainianbooks.com:

  • Безкоштовне читання онлайн. Наш сайт пропонує можливість насолоджуватися найкращими творами абсолютно безкоштовно та без обмежень. Ви матимете змогу насолодитися світом української літератури на власному комп'ютері або мобільному пристрої.
  • Бестселери та найкращі твори. Наша колекція включає найпопулярніші та найцікавіші книги світової літератури. Тут ви знайдете щось для кожного смаку - від класики до сучасних бестселерів.
  • Розвиток української мови. Читання книг українською - це не лише розвага, але й сприяння розвитку нашої мови. Кожна книга на readukrainianbooks.com - це внесок у збереження та розвиток української літературної спадщини.

"Чебрецева земля" - це твір, який вас здивує та зігріє ваше серце своєю теплою мудрістю. Оберіть цю книгу на readukrainianbooks.com та відчуйте, як кожна сторінка веде вас до внутрішньої гармонії та розуміння життя. 🌿📚


Читати ще книги автора Миколи Сингаївського:


Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Михайлові Баландюку

Засніжені вікна цілують синиці,
і дихає інеєм срібне гілля.
І чути, як легко зітхають криниці,
як сил набирається отча земля.

І я тут мужнів,
не блукав манівцями,
а соки землі по краплині вбирав.
Вона ж і з-під снігу війне чебрецями
і душу збентежить настоями трав.

Стрічаю зорю, ідучи до криниці,
а там джерело незамулене б’є.
Засніжені вікна цілують синиці,
торкаючи крильцями серце моє.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чебрецева земля, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чебрецева земля, Сингаївський Микола"