Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Живи і смійся, Сингаївський Микола 📚 - Українською

Читати книгу - "Живи і смійся, Сингаївський Микола"

20
0
31.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Живи і смійся" автора Сингаївський Микола. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Живи і смійся, Сингаївський Микола» була написана автором - Сингаївський Микола, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Живи і смійся, Сингаївський Микола" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Живи і смійся… І згадай мене
уже забутого, уже здалека,
коли з весни мені крилом війне
такий же, як і я, сумний лелека,

коли спориш на голубих стежках
розкине вранішні тужаві гільця,
коли озветься у моїх руках
звичайна і довірлива синиця.

Найбільше в світі я люблю синиць
за ті турботи хлібні, всюдисущі.
Я напував їх з батьківських криниць,
ходив із ними у поліські пущі.
Там і сьогодні джерело моє,
наснажене цілющістю земною,

прозориться і чистим струмом б’є,
дзвенить – перемовляється зі мною.
Щоб ми несли одвічну чистоту,
даровану ще змалку – від природи.
І щоб не зло, а серця доброту
ми пам’ятали, ідучи до згоди.

І лжа, немов іржа, нас обмине,
я не журюсь, що в самоті зимую.
А ти згадай забутого мене
і смійся хоч тому, що я сумую.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Живи і смійся, Сингаївський Микола», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Живи і смійся, Сингаївський Микола"