Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва 📚 - Українською

Читати книгу - "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"

68
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Арос.Призначена вогняному дракону" автора Аніта Мілаєва. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва» була написана автором - Аніта Мілаєва, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва" в соціальних мережах: 

Любов, пригода та магія переплітаються у захоплюючій книзі від видатної письменниці Аніти Мілаєвої. Її новий шедевр "Арос. Призначена вогняному дракону" - це захоплююча подорож у світ загадкових істот та величних подвигів. Головний герой цієї захоплюючої оповіді - Арос, молода жінка, яка має неабияку долю. Її життя повністю змінюється, коли вона дізнається про своє справжнє покликання - бути призначеною вогняному дракону.

🐉 Арос відправляється у захопливий квест, сповнений небезпек та випробувань. Вона має зіткнутися зі злом, розкрити таємниці стародавніх реліквій і відкрити для себе силу, якої навіть не уявляла. Ця історія про самопізнання, дружбу і віру в себе зробить вас зануреними в світ вогню та відваги.

Авторка, Аніта Мілаєва, - визнана майстриня слова, яка здатна створювати неповторні світи та запаморочливі персонажі. Її талант завжди вражає, а кожна нова книга - це глибока духовна подорож для читачів.

На readukrainianbooks.com ви матимете можливість зануритися у цю унікальну історію безкоштовно, без реєстрації. Наша колекція об'єднує найкращі твори світових авторів, і кожен шедевр доступний українською мовою. Читання українською - це не лише розвага, це акт підтримки рідної мови та культури. 📚🌟

Запрошуємо вас приєднатися до нашої спільноти та відкрити для себе найвищі вершини фантазії та літературної майстерності. Читайте українською разом із readukrainianbooks.com - вашим найкращим другом у світі книг! 🌍✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 114
Перейти на сторінку:
Глава 1

Легка слабкість розливалася по всьому тілі. У голові був туман. Тіло боліло так, ніби вона кілька днів без відпочинку лізла на вершину скали.

Раптом відчула пахощі весняної свіжості та ледве чутний пікантний аромат з нотками кардамона. Цей запах чомусь здався дівчині якимось знайомим і рідним, начебто нагадував про щось давно забуте і приємне.

Лія відчула тепло. Щось притиснулося до її спини і зігрівало.

Не зважаючи на туман у голові, відмітила два факти. По-перше, вона зовсім гола, по-друге, тепло, яке її зігрівало, було людиною.

Дівчина спробувала поворухнутися, але у відповідь міцна рука, саме вона обвивала талію, притягнула її тіло ближче до себе. Почулося задоволене бурмотіння, а дихання чоловіка зігрівало щоку.

Лія відкрила очі. Напівтемрява. Слабке світло ледве пробивалося в кімнату. Дівчина намагалася відновити в пам'яті останні події. Де вона? Як тут опинилася? Скільки часу тут перебуває?

Крадійка спробувала відсунутися і встати, але не розрахувала свої сили. Голова запаморочилася, і вона різко потягнулася до висків, щоб припинити пульсуючий біль.

Ці випади привели в рух тіло, що лежало поруч. Спокійна до цього рука почала повільно і ритмічно торкатися живота. Вона відчула чужі губи біля своєї шиї…

За 10 днів до цього.

Тім

-Як немає каменя? – нервував Тім, знову заглядаючи в шкатулку і переконуючись, що, крім медальйона і якихось перснів, на дні скриньки нічого не було.

Дівчина взяла у руки ланцюжок з красивим кулоном круглої форми й одягла собі на шию.

- Навіщо він тобі? Це біжутерія.

Лія знизала плечима.

- Хай буде, він незвичний. Мені подобається.

Вона розглядала голубий камінчик і не могла визначити, що це за камінь, хоч добре розумілася як на коштовних, так і на пів коштовних. Завжди треба знати ціну коштовностям з камінцями, щоб не прогадати.

Тім нервово став походжати по кімнаті. За камінь замовник обіцяв потрійну ціну. Артур точно вказав координати свого замовлення, але у скриньці його не було.

-Схоже на підставу.

- Не думаю. Скоріше, власник камінця перестрахувався і переховав його. А ці цяцьки залишив замість нього, - припустила Лія.

Мабуть, напарниця має рацію. Тім не любив такі ситуації. Час – це гроші. А вони свій час пустили за вітром. Завтра очікується зустріч із замовником і неприємна розмова. Людина нова. Тім хвилювався, щоб не виникло проблем з довірою.

Сьогодні був тяжкий вечір. Спочатку прохана вечеря, велике скупчення народу, потім сама крадіжка. Їм прийшлося попотіти, щоб дістати цю шкатулку, ризикувати, зламувати систему, лізти по стіні.. І ось вони сидять на кухні, роздивляючись трофей, у якому немає того, за чим прийшли.

- Я - спати, у мене немає сил навіть сходити в душ,- потерла заспані очі Лія

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 114
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"