Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва 📚 - Українською

Читати книгу - "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"

2 887
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Арос.Призначена вогняному дракону" автора Аніта Мілаєва. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва» була написана автором - Аніта Мілаєва, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі".
Поділитися книгою "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com простягаємо вам запрошення у неймовірну подорож у світ магії та пригод у книзі "Арос. Призначена вогняному дракону" від талановитої письменниці Аніти Мілаєвої. 🐉🔥

Про книгу: У цій захоплюючій історії ви зустрінетеся з Аросом – юним героєм, обранцем драконів, який має врятувати світ від злих сил. Його шлях сповнений небезпеки, загадок і важливих відкриттів. Разом із ним вирушайте у відважну подорож, де дружба, магія та сміливість допоможуть перемогти темряву.

🖋️ Про автора: Аніта Мілаєва – талановита українська письменниця, яка володіє надзвичайним живим стилем та здатністю вбирати читачів у свої світи. Її творчість завоювала серця читачів не лише в Україні, але й за її межами.

🌍 Про readukrainianbooks.com: Наш сайт – це скарбниця найцікавіших книг світу, доступних для читання онлайн. Ми горді, що надаємо можливість відкривати для українських читачів шедеври світової літератури, а також наші власні літературні скарби.

🌟 Важливість читання українською мовою: Читати українською – це не просто акт відданості власній культурі, але й можливість збагатити свій словниковий запас, розвивати креативне мислення та зануритися у світ української мови, яка сповнена виразності та глибини.

🚀 Запрошуємо вас у світ магічних пригод та неймовірних відкриттів разом з "Арос. Призначена вогняному дракону" на readukrainianbooks.com. Приєднуйтеся до нашої спільноти читачів, де кожна сторінка – це нова стежина в невідоме! 📚✨

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 112
Перейти на сторінку:
Глава 1

Легка слабкість розливалася по всьому тілі. У голові був туман. Тіло боліло так, ніби вона кілька днів без відпочинку лізла на вершину скали.

Раптом відчула пахощі весняної свіжості та ледве чутний пікантний аромат з нотками кардамона. Цей запах чомусь здався дівчині якимось знайомим і рідним, начебто нагадував про щось давно забуте і приємне.

Лія відчула тепло. Щось притиснулося до її спини і зігрівало.

Не зважаючи на туман у голові, відмітила два факти. По-перше, вона зовсім гола, по-друге, тепло, яке її зігрівало, було людиною.

Дівчина спробувала поворухнутися, але у відповідь міцна рука, саме вона обвивала талію, притягнула її тіло ближче до себе. Почулося задоволене бурмотіння, а дихання чоловіка зігрівало щоку.

Лія відкрила очі. Напівтемрява. Слабке світло ледве пробивалося в кімнату. Дівчина намагалася відновити в пам'яті останні події. Де вона? Як тут опинилася? Скільки часу тут перебуває?

Крадійка спробувала відсунутися і встати, але не розрахувала свої сили. Голова запаморочилася, і вона різко потягнулася до висків, щоб припинити пульсуючий біль.

Ці випади привели в рух тіло, що лежало поруч. Спокійна до цього рука почала повільно і ритмічно торкатися живота. Вона відчула чужі губи біля своєї шиї…

За 10 днів до цього.

Тім

-Як немає каменя? – нервував Тім, знову заглядаючи в шкатулку і переконуючись, що, крім медальйона і якихось перснів, на дні скриньки нічого не було.

Дівчина взяла у руки ланцюжок з красивим кулоном круглої форми й одягла собі на шию.

- Навіщо він тобі? Це біжутерія.

Лія знизала плечима.

- Хай буде, він незвичний. Мені подобається.

Вона розглядала голубий камінчик і не могла визначити, що це за камінь, хоч добре розумілася як на коштовних, так і на пів коштовних. Завжди треба знати ціну коштовностям з камінцями, щоб не прогадати.

Тім нервово став походжати по кімнаті. За камінь замовник обіцяв потрійну ціну. Артур точно вказав координати свого замовлення, але у скриньці його не було.

-Схоже на підставу.

- Не думаю. Скоріше, власник камінця перестрахувався і переховав його. А ці цяцьки залишив замість нього, - припустила Лія.

Мабуть, напарниця має рацію. Тім не любив такі ситуації. Час – це гроші. А вони свій час пустили за вітром. Завтра очікується зустріч із замовником і неприємна розмова. Людина нова. Тім хвилювався, щоб не виникло проблем з довірою.

Сьогодні був тяжкий вечір. Спочатку прохана вечеря, велике скупчення народу, потім сама крадіжка. Їм прийшлося попотіти, щоб дістати цю шкатулку, ризикувати, зламувати систему, лізти по стіні.. І ось вони сидять на кухні, роздивляючись трофей, у якому немає того, за чим прийшли.

- Я - спати, у мене немає сил навіть сходити в душ,- потерла заспані очі Лія

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 112
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Арос.Призначена вогняному дракону, Аніта Мілаєва"